15-20 bin arası telefon tavsiyesi

Bütçe
20000

özgür479

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, başlıkta da yazığı gibi 15-20 bin arasında önerebileceğiniz telefonlar nedir? Telefonum bozulmuşken bir iki yıl idare etsin diye vergisiz telefonlardan alacaktım fakat o iş yılan hikayesine döndü, ben de bu sebepten bütçemi ortaya koyup 3-4 yıl büyük sorunlar çıkarmadan gerekli güncellemeleri alacak olan bir telefon arayışına koyuldum. Öyle çok fazla oyun oynamayacağım ama yine de belli seviyede oyunları oynatırken sıkıntı çıkarmayacak kamerası da iyi bir telefon bakıyorum yardımcı olabilecekler varsa sevinirim.

Merhaba dostlar, başlıkta da yazığı gibi 15-20 bin arasında önerebileceğiniz telefonlar nedir? Telefonum bozulmuşken bir iki yıl idare etsin diye vergisiz telefonlardan alacaktım fakat o iş yılan hikayesine döndü, ben de bu sebepten bütçemi ortaya koyup 3-4 yıl büyük sorunlar çıkarmadan gerekli güncellemeleri alacak olan bir telefon arayışına koyuldum. Öyle çok fazla oyun oynamayacağım ama yine de belli seviyede oyunları oynatırken sıkıntı çıkarmayacak kamerası da iyi bir telefon bakıyorum yardımcı olabilecekler varsa sevinirim.
Kardeşim bu dediğin kampanya sanırım dün veya bugün başladı, haberlerde gördüm. Bence o 10 bin lira altındaki telefonlardan birini kampanya dahilinde alabiliyorsan almayı dene.

Honor 90 güncelleme konusunda 2 büyük sürüm güncellemesi alır gerisini bilemeyiz ancak bu fiyata şu an rakipsiz.

S21 FE (SD), S23 FE ve Honor 90.

S22 ve GT 2 Pro'ya çıkmaya çalışın; olmazsa S21 FE, GT 2 ve Honor 90.

Şu an 16kya alabileceğim en iyisi Honor90 mı dersiniz? Çünkü limit konusunda alt tarafa ne kadar yakın olursa o kadar iyi benim için ama S22 (ki tasarım konusunda S22 daha iyi bence) 20kya düşmüş aralarında alacakları güncelleme, ekran ve kamera konusunda kayda değer(yaklaşık 4K) fark olur derseniz 20 kyı zorlayıp S22'yi almaya çalışabilirim. Aslında Kara Cuma'yı falan beklemek isterdim ama telefonum bozuldu ve yaklaşık 1 haftadır telefonsuzum o yüzden biraz acele etmem gerek.

Hepinize yardımları için teşekkür ederim.

Şu an 16kya alabileceğim en iyisi Honor90 mı dersiniz? Çünkü limit konusunda alt tarafa ne kadar yakın olursa o kadar iyi benim için ama S22 (ki tasarım konusunda S22 daha iyi bence) 20kya düşmüş aralarında alacakları güncelleme, ekran ve kamera konusunda kayda değer(yaklaşık 4K) fark olur derseniz 20 kyı zorlayıp S22'yi almaya çalışabilirim. Aslında Kara Cuma'yı falan beklemek isterdim ama telefonum bozuldu ve yaklaşık 1 haftadır telefonsuzum o yüzden biraz acele etmem gerek.

Hepinize yardımları için teşekkür ederim.
S22 Ekran ve kamera konusunda aşırı aşırı farklı bir cihaz değil. Asıl olayı işlemci konusunda çok üstün bir cihaz ve güncelleme konusu tabiki daha garanti bir cihaz. ama bataryasına gelirsek bir o kadar rezalet üstü bataryası var. 3 saat ekran süresi günümüzde çok komik. Honor 90 16k Seviyesinde şuan paket olarak bakarsak güzel cihaz. Şahsen S22 de kullandım ancak bana eziyet geliyordu bataryası. 17k ya honor 90 aldım çok memnunum her şeyinden şuan

S22 ekran ve kamera konusunda aşırı aşırı farklı bir cihaz değil. Asıl olayı işlemci konusunda çok üstün bir cihaz ve güncelleme konusu tabii ki daha garanti bir cihaz. Ama bataryasına gelirsek bir o kadar rezalet üstü bataryası var. 3 saat ekran süresi günümüzde çok komik. Honor 90 16k seviyesinde şu an paket olarak bakarsak güzel cihaz. Şahsen S22 de kullandım ancak bana eziyet geliyordu bataryası. 17k ya Honor 90 aldım çok memnunum her şeyinden şu an.

Üstüne S22 daha premium. Streo hoparlör, arkası cam, kablosuz şarj desteği, IP68 sertifikası gibi artıları var.

S22 en az Android 16 alacak diye biliyorum.
Honor 90 ise en az Android 15.

Yeni konular

Geri
Yukarı