15-20 bin TL Adobe programları için laptop önerisi

Efe Arban

Hectopat
Arkadaşlar selam. Adobe'nin Premier pro, photoshop ve After effects programlarını aktif olarak kullanmaktayım. Bu programlar için yeterli düzeyde masaüstü sistemim ve monitörüm var fakat okulda bu programlar için bir laptopa ihtiyacım oluyor. Evdeki monitörüm profesyonel olduğu için Laptopun ekranına çok önem vermeyi düşünmüyorum. 15-20 bin TL civarında önerileriniz nelerdir?

İlk iki sıradaki Acer veya HP den biri. 16 -17K
MX550 GPU + İ5 1235U
Hocam yanıtın için teşekkür ederim. Huawei Matebook D15 5.Nesil Ryzen 7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Huawei Matebook D15 5.Nesil Ryzen 7 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ben şunu almayı düşünmüştüm olmaz mı acaba?

Cevap video, izleyin karar verin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cevap video, izleyin karar verin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun performansında MX550'nin üstün performansı aşikar fakat işlemciden dolayı adobe programlarında bir sorun yaşar mıyım o düşündürüyor sadece. İnternette de yeterli kaynağı bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı