15 - 20 bin TL arası sistem toplama önerisi

SelmanTSN

Picopat
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar arkadaşlar, amcam ve mağazamızda çalışan 2 arkadaş benden PC istedi.

Amcam monitör dahil 20.000₺

Dükkanda ki arkadaşlardan biri monitörsüz 15.000₺ bütçe ayırmış ve Forza Horizon 4 açabilecek bir makine istedi.

Öbürüde 20.000₺ ayırmış.

Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Kampanyaları takip edip hazır sistem alabilirsiniz çok ucuza güzel sistemler düşüyor ama 15 bin lira bütçeyle sadece horizon 4'ü değil 5'i bile rahatlıkla kasmadan donmadan belli bir seviyenin üstünde oynatacak bir sistem alırsınız.

Bana da bu bütçe aralığında bir PC gerek güzel bir şeyler bulursan haber verir misin?

Tabii ki veririm. Kafamda OEM sistemler var şu an, beğendiklerimi atarım sanada.

Bana da bu bütçe aralığında bir PC gerek güzel bir şeyler bulursan haber verir misin?

Buradaki PC'ler Max 15K

Bunlarında Max 20k

Dostum sen yine de bunlar haricinde kendinde bak bence, bunlar benim hoşuma gitti fakat PC'den çok anladığımı söyleyemem. YouTube'da F/P kasalarada bakmanı öneririm.

Bende PS5'te var şu an almak istesen 15K-20K arasına bulursun, o fiyata belki sıfır yurt dışı olur veya 2.el olur. Konsol seviyorsan öneririm, PS6 için 2028 diyorlar. Bu demek oluyor ki bu makine en az 5 sene daha güncel olacak. PC için bunu diyemeyiz. PC donanım olarak daha güçlü oluyor ama o kadar uzun ömürlü değil.

Tabii karar senin, bu benim şahsi görüşüm, ben çok küçükken de PC'den daha çok seviyordum konsolu, biraz fanboyluk desem doğrudur benimki için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı