15-20 bin TL Bandında Laptop Önerisi

unsalyey

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

Laptop almayı düşünüyorum. Oyun oynarım. Günlük işlerim de halledeceğim bilgisayar bakıyorum.

Özellikler;

RAM: 8 GB(+8 GB kendim eklemeyi düşünüyorum.)
512 GB SSD
Ekran Kartı: 4 GB
FreeDOS olabilir.

Fiyat, performans, dayanıklılık ve az sıkıntı çıkarma konusunda önerebileceğiniz laptop önerisi var mıdır?

Ben aşağıda paylaştığımı almayı düşünüyorum. Daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum.

Acer Aspire A715-43G

Merhaba herkese,

Laptop almayı düşünüyorum. Oyun oynarım. Günlük işlerim de halledeceğim bilgisayar bakıyorum.

Özellikler;

RAM: 8 GB(+8 GB kendim eklemeyi düşünüyorum.)
512 GB SSD
Ekran Kartı: 4 GB
FreeDOS olabilir.

Fiyat, performans, dayanıklılık ve az sıkıntı çıkarma konusunda önerebileceğiniz laptop önerisi var mıdır?

Ben aşağıda paylaştığımı almayı düşünüyorum. Daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum.

Acer Aspire A715-43G

Eğer işiniz acele değilse bu ürün 2 haftada 2 defa 16.300TL'ye kadar düştü.

Aslında acele değil ama kurdaki artıştan dolayı ben artmasından korkuyorum. O yüzden erkenden almayı düşünüyorum. Bu attığınızın işlemcisi benim attığımdan daha iyi oluyor sanıyorum. Bunun dışında farklılıklar neler söyleyebilirseniz çok memnun olurum.

GTX 1650 olan başka bir modeli forum sitesinde paylaşmıştım. Onun yerine benim attığımı önerdiler. GTX 1650 alacağına RTX 3050 al daha iyi dediler. Bu attığınızın benimkinden farklı olarak rami yüksek. Başka ne özellikleri üstün acaba?

Aslında imkan olsa çok iyi olur da maximum 18-19 k diye düşündüm :)

Aslında acele değil ama kurdaki artıştan dolayı ben artmasından korkuyorum. O yüzden erkenden almayı düşünüyorum. Bu attığınızın işlemcisi benim attığımdan daha iyi oluyor sanıyorum. Bunun dışında farklılıklar neler söyleyebilirseniz çok memnun olurum.

İşlemci, 95W 3050 Ti ( Aspire 60W 3050) daha iyi yükseltilebilirlik, kalite ve soğutma sistemi.

Kesinlikle korkunuzu doğru buluyorum, ülkemiz şartlarından hemen almak daha mantıklı.
Risk alırım derseniz attığımın işlemcisi 11. nesil i7'lerden bile daha iyi bir işlemci. Arkadaşın söylediği gibi ekran kartı hem 95W hem de Ti olan versiyonu. 8GB RAM takviyesiyle neredeyse her işi görebilecek bir makine oluyor.

Arada 3600 TL fark var. O farka değiyor sanırım. Bunu da değerlendirmeye alayım o zaman, teşekkür ederim yorumlarınız için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı