15-20 bin TL'ye her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
15bin 20bin arası her şey dahil

BayRakipsiz

Kilopat
Daha fazla  
15k ile 20k arası her şey dahil sistem önerebilir misiniz? İstanbul Anadolu yakasından mağazadan almak işime gelir. Önerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
15k ile 20k arası her şey dahil sistem önerebilir misiniz? İstanbul Anadolu yakasından mağazadan almak işime gelir. Önerinizi bekliyorum.

Abicim aşırıı zorr. 15 ile 20k arasına sadece kasayı zor toplarsın. Ekran klavye fare alamazsın o bütçeye. Topladığın sistemde öyle aman aman bir şey olmaz. Düzgün bir şey istiyosann 60k yı gözden çıkarman lazım.

Hangi amaç ile kullanacaksınız? Klavye ve fare dahil mi?

Oyun için kullanılacaksa bütçe daha çok arttırılmalı. Ama gündelik işler için 15 ile 20k arası bir sistem işini görebilir belki. Tam emin değilim.

Abicim aşırıı zorr. 15 ile 20k arasına sadece kasayı zor toplarsın. Ekran klavye fare alamazsın o bütçeye. Topladığın sistemde öyle aman aman bir şey olmaz. Düzgün bir şey istiyosann 60k yı gözden çıkarman lazım.
Abartmasak. Piyasadaki çoğu oyunu açacak PC'yi 35k'ya dizersin. 20kya bile GTX 1650 ti 4gb r7 4800h 16gb ramli sistem dizersin

Benim kendi bilgisayarım var. Bu bütçe orta okul öğrencisi yeğenim için

Geri
Yukarı