15-20 bin TL'ye kadar ekran kartı önerisi

xkeremm.22

Centipat
Bütçe başlıktaki gibi çok esnek paramın hepsini ekran kartına yatırmak istemiyorum. Şu an dls3 ve birkaç özelliği ile 4060 Ti'ler iyi gibi. Ekstra isteğim RGB veya ışıklı yazısı görünümü olsa yeter.
4060 Ti varken Radeon'lara bakmam gerekir mi? Veya 3080 Ti.

Bütçe başlıktaki gibi çok esnek paramın hepsini ekran kartına yatırmak istemiyorum. Şu an dls3 ve birkaç özelliği ile 4060 Ti'ler iyi gibi. Ekstra isteğim RGB veya ışıklı yazısı görünümü olsa yeter.

Saf güç için ideal. Yeni nesil teknolojileri kullanırım dersen, benim de önerim olacak şekilde biraz daha bütçe zorlayıp 4070 bakabilirsin. 2. el işine girişmene çok gerek olduğunu sanmıyorum ama 3090 falan bulursun belki.

Bir an 7800XT sandım kalbime iniyordu. Geçen hafta 18.500'e alınca...

İyi fiyatmış. Geçen konu sahibiyle bir konuda siyah/beyaz konuşmamız olmuştu da madem ikinci el yolundan biraz çıktı fazladan 1-2K da beyaz renk için verilir dedim. Bayağı tatlı kart açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi fiyatmış. Geçen konu sahibiyle bir konuda siyah/beyaz konuşmamız olmuştu da madem ikinci el yolundan biraz çıktı fazladan 1-2K da beyaz renk için verilir dedim. Bayağı tatlı kart açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle. Aynı tasarıma sahip 7800XT modelini kullanıyorum. Beyaz NZXT 510 kasa+ SE-224XT işlemci soğutucu ile çok güzel gözüküyor. Ayrıca ekran karti yük altında bile ses yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı