15-20 bin TL'ye oyun ve üniversite için laptop tavsiyesi

YılMAz277

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eğitim fakültesi öğrencisiyim, laptoptan hiç anlamıyorum. 15-25 k arası laptop arıyorum. Bölüm dersleri ve nadiren oyun için uzun ömürlü bir şey arıyorum.
Not: Evet bu bütçeye aranan özellikler zor, bunu da biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba arkadaşlar, eğitim fakültesi öğrencisiyim, laptoptan hiç anlamıyorum. 15-25 k arası laptop arıyorum. Bölüm dersleri ve nadiren oyun için uzun ömürlü bir şey arıyorum.
Not: Evet bu bütçeye aranan özellikler zor, bunu da biliyorum.

Atılan 2. Acer Nitro güzel. Çok oyun yüklüyorsanız SSD yükseltmesi yapılabilir.

Atılan 2. Acer Nitro güzel. Çok oyun yüklüyorsanız SSD yükseltmesi yapılabilir.

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Biraz inceledim bu laptopları ana temaları oyun ben daha çok gündelik kullanım için bir şeyler bakıyorum. Bu konuda önerebileceğiniz bir şey var mı?

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Biraz inceledim bu laptopları ana temaları oyun ben daha çok gündelik kullanım için bir şeyler bakıyorum. Bu konuda önerebileceğiniz bir şey var mı?
Ayrıyeten Windows olursa da daha iyi olur. Tekrar teşekkür ederim.

Nadiren oynadığınız oyunlar nelerdir? Sistem gereksinimlerine bakacağımda.

Kardeş HP victus 15 fa1008nt al şuan bimde bile var hem Windows dahil hemde bilgisayar çok şık gündelik kullanım için öyle ışıklı misikli bilgisayarlar gibi değil

Kardeş HP victus 15 fa1008nt al şuan bimde bile var hem Windows dahil hemde bilgisayar çok şık gündelik kullanım için öyle ışıklı misikli bilgisayarlar gibi değil
15 20 bin TL bandında demiş o zaman fiyat güncellensin bizde daha farklı modeller önerelim o fiyat bandına çıkılacaksa RTX 4000lere bakılabilir.

Geri
Yukarı