Oyun ve üniversite için 25 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
20-23k
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba YKS'den sonra (daha önce de olabilir emin değilim) hem oyun için hem de üniversitede kullanmak amacıyla bir laptop almak istiyorum. Mümkünse beni üzmeyecek ve uzun bir süre kullanabileceğim 20-25k arası laptop önerilerinizi yazabilir misiniz?

Bir süredir bakınıyorum ve gördüğüm kadarıyla "ASUS A15 FA507nu" modeli çok tavsiye ediliyor. 8 GB RAM ilavesi yapıp bunu almayı düşünüyordum. Linki de bırakayım: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...r-p-HBCV000046NLFC?url_src=ios-product-detail

Başka önerileriniz varsa bekliyorum. Bir de fiyatlar 25K'ya çok yaklaşmazsa süper olur. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Tamamdır bu modeli tercih edeceğim sanırım teşekkürler.

hocam bir sey daha sorucam ama.. ayni sistem özelliklerinde lenovo legion 5 mi yoksa ideapad gaming 3 mu tercih edilmeli sizce?
Legion 5 tercih edilmeli, daha üst seviye bir model.

Legion 5 tercih edilmeli, daha üst seviye bir model.
anladim teşekkürler

Hocam bu modelde biraz daha düzeltildi. İzlediğim videolara göre maksimum 80 derece civarı oluyor.
hocam o olmayacak sanırım ya.. ikinci elden r7 5800h rtx 3060 ideapad gaming3 buldum satilmazsa onu satılırsa bir de r5 5600h rtx3060 legion modeli var onu almayi düşünüyorum. gorucez bakalim

Yeni konular

Geri
Yukarı