15-20 metre Ethernet ve LNB (Uydu kablosu) önerisi

Makaleler
21
Modemden salona kablo çekeceğim 15-20 metre ethernet kablosuna ihtiyacım var. Dandiğinden olmasın kablo kalitesinden çok anlamam bana en az performans kaybı yaşatacak kablo önerebilir misiniz? Çanak kablosu 5-10 metre olabilir uzatma olarak kullanacağım onu.

Modemden salona kablo çekeceğim 15-20 metre ethernet kablosuna ihtiyacım var. Dandiğinden olmasın kablo kalitesinden çok anlamam bana en az performans kaybı yaşatacak kablo önerebilir misiniz? Çanak kablosu 5-10 metre olabilir uzatma olarak kullanacağım onu.
Kablo markası pek bilmiyorum fakat sinyal güçlendirici kesinlikle kullanın derim :)

Bazılarında Ethernet çıkışı var.

Dark RangeMAX WR360 en beğendiğim olmuştu, kayıpsız iletiyordu 15 metreden. Ben kopma sorunları yaşadığım için iade ettim fakat sende olacağını sanmam.

Hocam ethernet için bu kablo sizi üzmez.
n11.com'dan nexans - CAT6 ethetnet kablosu - uçları yapılmış -metre seçenekli seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Erse RG6/U6 anten kablosu %100 bakır (F/L konnektör takılı) 59, 90 TL yerine 23, 90 TL.
.
Hocam bu kablolardan alın sizi üzerse ben buradayım.

Hocam ethernet için bu kablo sizi üzmez.
n11.com'dan nexans - CAT6 ethetnet kablosu - uçları yapılmış -metre seçenekli seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Erse RG6/U6 anten kablosu %100 bakır (F/L konnektör takılı) 59, 90 TL yerine 23, 90 TL.
.
Hocam bu kablolardan alın sizi üzerse ben buradayım.

Şu kabloyu sipariş geçtim CAT6 olması fazla mı fiyatına göre?

HDMI da bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı