15-23 bin TL arası laptop önerisi

Zephyrusu listeye yazdım fakat biraz daha performanslı bir adet rakibini bulsam çok iyi olur.
Tuf Dash mi Zephyrus mu?
Ekran kartı dynamic boost ile 85W mış.Çok iyi bilmiyorum bilen arkadaşlar G14 ile kıyaslar malzeme kalitesi,soğutma vs olarak ama bildiğim kadarıyla ikisi de 76wh yani pil açısından sizi üzmez.Tercih edilebilir duruyor bence sizin için

Ekran kartı dynamic boost ile 85W mış.Çok iyi bilmiyorum bilen arkadaşlar G14 ile kıyaslar malzeme kalitesi,soğutma vs olarak ama bildiğim kadarıyla ikisi de 76wh yani pil açısından sizi üzmez.Tercih edilebilir duruyor bence sizin için
Hocam daha fazla uğraşmak istemiyorum gerçekten yoruldum.
ya bunu alacağım performans ve 300Hz için pilden feragat edeceğim 1.5 saatte kapanacak.

ya da bunu alacağım 300 Hz'ten feragat edeceğim ve biraz performans sanırım.

Son düzenleme:
ya bunu alacağım performans ve 300Hz için pilden feragat edeceğim 1.5 saatte kapanacak.

İki linkte de aynısı var hocam.Monster hakkında yorum yapmak istemiyorum, siz forumda aratarak bakabilirsiniz.Benim pil ömrü,klavye,şıklık,hafiflik gibi sebeplerden asla tercih etmeyeceğim bir marka.Açıkçası 3050ti lı herhangi bir Asus Rog Zephyrus modelini her zaman tercih ederim çünkü benim önceliğim performans değil.Kendi önceliğinize göre tercih yapın hocam forumdan aratıp okuyun yorumlarını modelin.

İki linkte de aynısı var hocam.Monster hakkında yorum yapmak istemiyorum, siz forumda aratarak bakabilirsiniz.Benim pil ömrü,klavye,şıklık,hafiflik gibi sebeplerden asla tercih etmeyeceğim bir marka.Açıkçası 3050ti lı herhangi bir Asus Rog Zephyrus modelini her zaman tercih ederim çünkü benim önceliğim performans değil.Kendi önceliğinize göre tercih yapın hocam forumdan aratıp okuyun yorumlarını modelin.
Pardon hocam düzelttim. Benim de tercih edeceğim bir marka değil ama performans konusunda yalan yok çok iyi.

Oyun performansı isteyip şarjının uzun gitmesinin pek fazla mümkün olacağını düşünmüyorum. Gaming laptoplarinin genelinin priz harici pil performansi pek iyi degil.
Bu arada lenovo mağduru olarak ideapad gaming 3'ten uzak durmanizi tavsiye ederim.
Hocam ben yeni aldım Lenovo ideapad gaming 3 RTX 3060 olan versiyonu. Siz ne sıkıntı yaşamıştınız?

Hocam ben Lenovo’ya yönelerdim en azından daha iyi pil ömrü alabileceğinizi düsünüyorum.
Ayrıca MUX switch’e de sahip yanlış bilmiyorsam bu sebepten hem performans artışı hemde pil performansı artışı yaşabilirsiniz. @messinicocugu hocam daha iyi değerlendirir sizin durum için.

Ek olarak: Bu siteden gördüğüm kadarıyla youtube testinde 9 saat civarı alıyor Legion 5 modeli.

Hocam ben Lenovo'ya yönelerdim en azından daha iyi pil ömrü alabileceğinizi düsünüyorum.
Ayrıca MUX Switch'e de sahip yanlış bilmiyorsam bu sebepten hem performans artışı hem de pil performansı artışı yaşabilirsiniz. @messinicocugu hocam daha iyi değerlendirir sizin durum için.

Ek olarak: Bu siteden gördüğüm kadarıyla YouTube testinde 9 saat civarı alıyor Legion 5 modeli.

V25.1.2 MSI GP76 kasa onda da MUX var Legion'u tek Dezavataj'ı RAM'leri bu yüzden performansı düşüyor pil ömrü önemli değilse v25.1.2 alınabilir ikisi de alınabilir buna rağmen.

Ya bunu alacağım performans ve 300Hz için pilden feragat edeceğim 1.5 saatte kapanacak.

Ya da bunu alacağım 300 Hz'ten feragat edeceğim ve biraz performans sanırım.

Lenovo'nun ekranı 2K Monster'ın FHD bence Monster al sebebini şöyle açıklayayım ekran kartı 3060, 2K da yeni çıkacak AAA oyunlarda zorlanır ama 1080p ekran rahat 60FPS oynatır şimdi sen diyecen ki 2K ekranlı Lenovo'yu alıp 1080P'ye düşürüp oynarım haklısın ama ekran 2K olduğu için sen 1080P'ye düşürünce görüntü normal 1080p gibi olmayacak 720p gibi olacak sebebi ekran pixellerinin uyuşmaması o yüzden yerinde olsam Monster alırdım zaten MSI kasa SteelSeries klavye gayet kaliteli ve teknik servis çok daha iyi RAM'LED'e uğraşılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı