15-25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
15-25

thewestern93

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, daha önce bir konu açmıştım ama fikrim değişti,
Sizce bu sistem birbiriyle uyumlu mu, geleceğe yönelik herhangi bir sorun çıkartır mı, parçalar birbiriyle orantılı ve performanslı bir şekilde çalışır mı?
Önerebileceğiniz bu parçalara alternatif başka ürünler var mı, aynı performansı verebilecek ve biraz daha ekonomik olabilmesi açısından, bütçeyi aşağı çekebilecek başka alternatif öneriniz var mı?

Dosya Ekleri

• 123.PNG
    123.PNG
    108,5 KB · Görüntüleme: 39

Son düzenleme:
Merhaba, daha önce bir konu açmıştım ama fikrim değişti,
Sizce bu sistem birbiriyle uyumlu mu, geleceğe yönelik herhangi bir sorun çıkartır mı, parçalar birbiriyle orantılı ve performanslı bir şekilde çalışır mı?
Önerebileceğiniz bu parçalara alternatif başka ürünler var mı, aynı performansı verebilecek ve biraz daha ekonomik olabilmesi açısından, bütçeyi aşağı çekebilecek başka alternatif öneriniz var mı?
İtopya da fiyatlar piyasanın üstünde,toplama mı hazır sistem mi tercih edersiniz?

İtopya da fiyatlar piyasanın üstünde, toplama mı hazır sistem mi tercih edersiniz?

Söylemeyi unutmuşum, elimde 3200MHz 2x8 16 GB RAM var onları kullanırım, Ayrıca Kasa ve 500 GB SSD de vardı, dolayısıyla parça almayı düşünüyorum, kasayı komple çöpe atmayı istemedim açıkçası. Bütçeden kısmak adına benzer bir sisteme RTX 3060 uygun olur mu, 1080p 60FPS sabitleyip oynuyorum genelde ve medium high ayarlar bana fazlasıyla yeterli oluyor aslında.

Sistemlere bakacağım bir de bu siteyle bir görüşeyim, zaten İtopya'ya ulaşamıyorum sistemlerinde arıza var, siz de önermediniz dolayısıyla farklı bir fikir oluştu kafamda, teşekkürler.

Hocam oyun içinse
anakart B550 SSD 1TB yapip alabilirsiniz. Ozellestirdiginiz sistem kötü maalesef.

Gibi bir sistem de değerlendirilebilir. Bütçe skalası çok geniş. Ancak performans olarak arada çok büyük farklar yok. En uygun fiyatlı olanı tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı