15.6" ekran küçük geldi

zagorlad

Hectopat
Yer
GAZİANTEP
Daha fazla  
Meslek
ÖMÜR BOYU ÖĞRENCİ
Bugün teknosaya gittim. %25 indirim vardı. MSI GE60 gördüm ve hemen yanaştım. Ekranına bir baktım ama sanki 14" miş gibi geldi. Bende mi bir sorun var yoksa bilgisayar kasasıyla çerçeve çokmu fark yapıyor. GX60 alacaktım ama 15.6" i öyle görünce fikirlerim biraz değişti. Tuhaf olan ise her 15.6" de ekran boyutları farklı geliyor :). Sanırsam bir gözlük almam lazım.

Teknosa da GE60 mı var? Şaşırtıcı. :) Boyutları aynı bende ilk aldığımda küçük gelmişti. Diğerlerine bakınca çok küçük gözüküyordu. Ama teorik olarak aynı. :D Gözümüze göre değişiyor.

Evet var. Bende şaşırdım :). Gaziantep Teknosada.
MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-452TR Dragon E2 Core i7-4700MQ 32GB 3x128GB SSD 1TB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş
Buda vardı ya. Çok şaşırdım. Çok güzel bir makine. Aşık oldum sanki :). Kucağıma alıp eve götüresim geldi ama öğrenci olduğum aklıma gelince... :). GX60 nasıl olucak bakalım. Bende ki tersine göz yamuşması herhalde :).

15.6" candır.

Taşınırlığı yüksektir. Yormaz insanı, pek çok çanta alternatifi vardır korumalı.

Emektar 2009/2010 16.4" Sony VPCF11 emektar, taşırken pildi, adaptördü, fareydi... belimdeki kaslar kuvvetli neyseki. O zamanlar istediğim i7 özellikleri başka tip makinelere sığdırılabilmiş değildi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı