15.6" Laptopa 17.3" Laptop Çantası Alınır mı?

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hayırlı bayramlar hepinize.

Bende 15.6 inç bir dizüstü bilgisayar var fakat ben 17.3 inçlik dizüstü bilgisayar çantası almak istiyorum çantaya mouse ve ekstra şeyler koyabilmek için. Sizce bir zararı olur mu büyük aldım diye? Yoksa sallanması sağa sola kayması dışında herhangi bir zararı olmaz mı?

Teşekkür ederim, iyi ve güzel günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde çantaların çoğu 17.3 inç standartında üretiliyor hem 15.6 inç hemde 17.3 laptoplar için uygun olsun diye öyle çok kayma olmuyor zaten içinde cırt cırt tarzı kapatma şeylerden vardır onla sabit duruyor.

Genelde çantaların çoğu 17.3 inç standartında üretiliyor hem 15.6 inç hemde 17.3 laptoplar için uygun olsun diye öyle çok kayma olmuyor zaten içinde cırt cırt tarzı kapatma şeylerden vardır onla sabit duruyor.
Öyle bir şey yok yanlış bilgi vermeyin 15.6 inç çantalar 17.3 notebook'u almaz firmalarda böyle dediğin tarz bir üretim yapmaz. Çok ender de olsa 1-2 model de olmuştur ona denk gelmişsindir.

15.6 inç notebook'a 17.3 inç çanta alabilirsin fakat notebook tutturma yeri olmasına dikkat et yoksa içinde sallanır ve çok sağlıklı bir durum olmaz. Birinci tavsiyem 15.6 inç çanta beğenmenden yana.

Öyle bir şey yok yanlış bilgi vermeyin 15.6 inç çantalar 17.3 notebook'u almaz firmalarda böyle dediğin tarz bir üretim yapmaz. Çok ender de olsa 1-2 model de olmuştur ona denk gelmişsindir.

15.6 inç notebook'a 17.3 inç çanta alabilirsin fakat notebook tutturma yeri olmasına dikkat et yoksa içinde sallanır ve çok sağlıklı bir durum olmaz. Birinci tavsiyem 15.6 inç çanta beğenmenden yana.
Olabilir benim çantamda öyleydi fazla boşluk vardı 17.3 standında ki laptopda sığabilirdi. Tabi dediğin gibi kesin bir şey değil benim yazıma göre almayın :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı