15.700 TL'ye RTX 3060 Ti sistem nasıl?

Makaleler
20
Arkadaşlar bir sistem topladım birkaçını sipariş ettim. Bu sistemde kronik sorunu olan bir parça var mı? Ona göre iptalini gerçekleştirebilirim.

KASA: MSI MPG sekıra 100R ARGB mid Tower.
PSU: MSI MPG 750W +80 Gold Full modüler.
Anakart: MSI MPG B550 Gaming Plus DDR4 4400MHz.
Ekran kartı: MSI RTX 3060 Ti Gaming Z Trio.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X.
RAM: PNY 16 GB (2x8GB) 3200MHz CL16 RGB.
SSD: XPG Gammix SX8100 512 GB (3500/2400)

Soğutucu olarak ise elimde bulunan AMD Wraith Prism kullanılacak. Bu sistem 15.700 TL'yi hak eder mi? Kronik sorunu olan bir parça var mı? Yüksek bir meblağ ödüyorum ve yanlış bir hareket yapmak istemem. Hepinize teşekkür ederim.

Parçalar iyi güzel de biraz pahalı geldi bana. Daha ucuza "neredeyse" aynı özelliklere sahip hazır sistemler var olması lazım.

Seni hatırlıyorum bir ay önce falan ben de bu civarlarda bir sistem bakarken buralarda. Bence çok pahalı hocam ben 11k'ya sinerji'nin da-s1 sistemini aldım 3060'lı olanını çok memnunum şuan. Bence yazdığın sisteme verilecek para en fazla 14k dır.

Not: Tabi bu benim şahsi fikrim senin parana değdiğini düşünüyorsan hayırlı olsun güzel bir sistem.

Not 2: Ben de 5600x'le AMD'nin soğutucusunu kullanıyorum boşta 57-60 derece oyunlarda 70-80 derece oluyor. Ben de o yüzden kule tipi bir soğutucu almayı düşünüyorum bilgin olsun.

Seni hatırlıyorum bir ay önce falan ben de bu civarlarda bir sistem bakarken buralarda. Bence çok pahalı hocam ben 11k'ya sinerji'nin da-s1 sistemini aldım 3060'lı olanını çok memnunum şuan. Bence yazdığın sisteme verilecek para en fazla 14k dır.

Not: Tabi bu benim şahsi fikrim senin parana değdiğini düşünüyorsan hayırlı olsun güzel bir sistem.

Not 2: Ben de 5600x'le AMD'nin soğutucusunu kullanıyorum boşta 57-60 derece oyunlarda 70-80 derece oluyor. Ben de o yüzden kule tipi bir soğutucu almayı düşünüyorum bilgin olsun.
AMD R5 5600X'inki Wraith Stealth. Benim dediğim Wraith Prism hocam Ryzen 7 ve 9'lardan çıkan soğutucu. Daha etkili. Ama sizin kasa Corsair miydi? O kasanın sadece önde alt kısım mı açık yoksa yan kısımlardan da hava alıyor mu

Yeni konular

Geri
Yukarı