15 bin TL bütçe ile sistem önerisi

thegears

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben masaüstü setup istiyorum. Dualboot olarak hem Linux hem Windows kullanacağım. Linux tarafında yazılım, günlük işler Windows tarafında oyun ( Valorant ) oynamak istiyorum. Ne onerebilirsiniz?

Anladım yani bu civarda Max bunu alabilirim. Bir de monitör tavsiye eder misiniz?

Kardesim senin bütçe en fazla ne kadar olur? Olmadi 5600, 4060 onereyim.

Kardesim senin bütçe en fazla ne kadar olur? Olmadi 5600, 4060 onereyim.

Ben taksitle almayı düşünüyorum aylık 1.500 civarı taksitle full setup kurmak istiyorum. Bir de kısa süreli kullanabilirim üniversitesiye giderken laptop alacağım için satabilirim yani.

Ben taksitle almayı düşünüyorum aylık 1.500 civarı taksitle full setup kurmak istiyorum. Bir de kısa süreli kullanabilirim üniversitesiye giderken laptop alacağım için satabilirim yani.
@408157 Kusura bakmayın rahatsız ediyorum. Full setup 15k olan bir sistem önerebilir misiniz ?

Son düzenleme:
Ben taksitle almayı düşünüyorum aylık 1.500 civarı taksitle Full setup kurmak istiyorum. Bir de kısa süreli kullanabilirim üniversitesiye giderken laptop alacağım için satabilirim yani.

@408157 kusura bakmayın rahatsız ediyorum. Full setup 15k olan bir sistem önerebilir misiniz?

Kasalar arasında kaldım sizce hangisi

Yeni konular

Geri
Yukarı