15 bin TL civarı telefon önerisi

Bütçe
15.000

OMEGAsh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15k civarı bir telefon bakıyorum. Kamerayla, oyunlarla işi olan biri değilim sadece müzik dinler video izlerim. Benim için önemli olan şey telefonun uzun ömürlü oluşudur. Önceki telefonum Redmi Note 6Pro'ydu ve 5 sene kullandım en son cebimden düştü kırıldı. Mümkünse günlük kullanımı rahat elde rahat tutulan ve ekranı güzel ve küçük olan bir şey düşünüyorum.
S21 FE.
A35.
Honor 90.
Nothing Phone 2a(bütçeyi biraz zorlar)
Bunları bulabildim. Önerilere açığım.

S21 FE veya S22 alabilirsiniz kamera olarak çok bir fark yok performans istiyorsanız S22 batarya istiyorsanız S21 FE daha iyidir.
Kamerada S22 bariz bir şekilde önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka ben aldığım tavsiyelerde Redmi çok önerildi Redmi Note 12 Pro 5G (8 GB / 256 GB) buna bir göz atabilirsin.

Ama S22 de alabilirsin.
kanka 10k bandında bir şey alıcak olsam biraz daha fiyatı düşürüp öğrenci indiriminden yararlanırım. Biraz daha iyi bir şey almayı düşünüyorum.
S22'nin şu anda 2 yıl Android, 3 yıl güvenlik güncellemesi kaldı. 4-5 yıl rahat kullanırsınız diye tahmin ediyorum.
büyük ihtimalle öyle olur çok fazla fazla telefon kullanan biri değilim zaten.

kanka 10k bandında bir şey alıcak olsam biraz daha fiyatı düşürüp öğrenci indiriminden yararlanırım. Biraz daha iyi bir şey almayı düşünüyorum.

büyük ihtimalle öyle olur çok fazla fazla telefon kullanan biri değilim zaten.
O zaman S22 alabilirsiniz, isteklerinize uygun bir cihaz.

Geri
Yukarı