15 bin TL ders ve oyun için laptop önerisi

ASUS ROG'da alınsa teknoloji genelde şans işi ama yine de insanın içine bir korku düşüyor.

Dediğim gibi. ASUS ROG'un soğutması ve malzeme kalitesi kat kat daha iyi ve ROG serisinin sorun çıkarma olasılığı daha düşük. Burada genelde fenix önerilir diye önerdim ama içiniz rahat etmiyorsa RTX 2070'den feragat edebilir, MSI ya da ASUS ROG bakabilirsiniz.

MSI gp şasisi kullanılan GameGaraj fenix varken yüzüne bakılmaz.

TDP değeri yüksek bir işlemci olduğu için ısındığını baştan söyleyeyim. Ama soğutucu ile halledersiniz çok rahat çünkü altında ki hava delikleri çok büyük ve kasa da MSI'ın şasisinden alınma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama yine de karar sizin, sonuçta 15 bin lira vereceksiniz, eğer kararsızsanız garanti olsun diye ASUS ROG alabilirsiniz.

Gp değil gl. Gp'lerin hepsi perkey RGB klavye ile gelir ve gri renk kasaları vardır hocam.

2070 ile 2060 arasında devasa bir fark var mıdır laptoplarda peki.

Yüzde 20 maksimum. BF5 üstünde örnek vereyim, 15 FPS fark ediyor maksimum. Bu konuda 5600M önerebilirim genellikle 2060 ile aynı yeryer geçiyor.

Peki 15.6 ile 17.3 arasında çokmu fark var şuan 24 inch monitörüm var ondan sonra 15.6'ya geçmek çokmu zorlar beni abimin aktif olarak kullandığı laptop 17.3 o bile ufak gözüküyor sıkıntı yaşarmıyım acaba

Peki 15.6 ile 17.3 arasında çok mu fark var şu an 24 inch monitörüm var ondan sonra 15.6'ya geçmek çok mu zorlar beni abimin aktif olarak kullandığı laptop 17.3 o bile ufak gözüküyor sıkıntı yaşar mıyım acaba.

Yeni nesil laptoplarda çerçeve ince olduğu için 15.6 bile 17 gibi gözüküyor kanımca. Ama oyun zevki için 17.3 daha iyi bence. Bu arada hangisini alacağınıza karar verdiniz mi?

Geri
Yukarı