15 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
15000
Laptop piyasası şu an ölü durumda, beklenmeden alınmalı ancak İtopya'da öyle bir indirim yapmaz. Dolarda çıkıyor zaten çıktıkça.

Daha 1-2 gün önce 18k'ydı bu laptop İtopya'da, gece fırsatında falan girme ihtimali yüksek bence.

Hocam 15 bine bana ne tavsiye edersiniz genel kullanım ve hikayeli oyunlar oynamak için almak istiyorum

Hocam 15 bine bana ne tavsiye edersiniz genel kullanım ve hikayeli oyunlar oynamak için almak istiyorum

Bütçe artarsa ve ekranın 14inç. Olması sizin için sorun oluşturmayacaksa bu laptop iyidir:

Eğer 14inç. Küçük diyorsanız da bunlar:

Şu model nasıl çok uygun geldi bana https://www.hepsiburada.com/hp-vict...WM?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

Birde hp pavilion gaming 15 rtx 3050 ryzen 5 5600h olan modeli var 14 bine

Hocam laptop parasını dolar veya euro gittiğiniz ülke hangisini kullanıyorsa çevirseniz aslında çok daha iyi modeller alabilirsiniz Türkiye'de 1 tane kendinize 1 tanede devlete aldığınız için daha uyguna gelir yurt dışından almak gibi ayrıca telefonlardaki gibi sıkıntıda çekmessiniz burda kullanırken isterseniz bir düşünüp araştırın bunu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…