15 bin TL hazır bilgisayar önerisi

gojordinhogo

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit RTX3060 12GB
RYZEN 5 5600X
2 TANE 1 TB SSD
32+32 64 GB RAM
ASUS TUF GAMING A520M-2 ANAKART
GAMEBOOSTER 27" 165 HZ MONİTÖR
İŞLEMCİ SIVI SOĞUTMA
Merhaba abilerim, son zamanda hazır bilgisayar almayı düşünüyorum.
Bana 15 bin lira bandında (daha ucuz olursa daha iyi olabilir) hazır sistem önerir misiniz?
Aşağıda birkaç sistem buldum onlarla ilgili fikirlerinizi de beyan ederseniz çok mutlu olurum.

Bana 15 bin lira bandında (daha ucuz olursa daha iyi olabilir) hazır sistem önerir misiniz?
Aşağıda birkaç sistem buldum onlarla ilgili fikirlerinizi de beyan ederseniz çok mutlu olurum.

Hocam İkisinin de gücü aman aman aynı. NVIDIA daha sade ve basit bir kullanım sunar sorun yaşamazsın yaşarsan hızlıca çözülür uğraştırmaz.

AMD'yi çok sevmem ama burada o ekran kartı daha güçlü gibi. Ama AMD'de değişik uğraştıran sorunlar olabiliyor. Benim tavsiyem 3060 olan

Alttaki bilgisayar daha ucuz ve daha performanslı NVIDIA takıntınız yoksa alttaki daha mantıklı gibi geldi kalan parayla da SSD'yi değiştirebilirsiniz.

Hocam İkisinin de gücü aman aman aynı. NVIDIA daha sade ve basit bir kullanım sunar sorun yaşamazsın yaşarsan hızlıca çözülür uğraştırmaz.

AMD'yi çok sevmem ama burada o ekran kartı daha güçlü gibi. Ama AMD'de değişik uğraştıran sorunlar olabiliyor. Benim tavsiyem 3060 olan

Aman aman bir fark var NVIDIA olan sistem çöp RTX 3060 8 GB kullanılmaz 12 GB olsa neyse ama 6700'ün yanında bir hiç lütfen düzenleyin yorumunuzu NVIDIA fan boyluğu yapmayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aman aman bir fark var NVIDIA olan sistem çöp RTX 3060 8 GB kullanılmaz 12 GB olsa neyse ama 6700'ün yanında bir hiç lütfen düzenleyin yorumunuzu NVIDIA fan boyluğu yapmayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NVIDIA fanboyu değilim. Kalite fanboyuyum. Gidip saçma sapan sorunlarla uğraşmak istemeyen adam NVIDIA alır. AMD fanboyluğu yapmayın.

NVIDIA fanboyu değilim. Kalite fanboyuyum. Gidip saçma sapan sorunlarla uğraşmak istemeyen adam NVIDIA alır. AMD fanboyluğu yapmayın.

Her oyunda neredeyse 30 FPS fark var ve sen AMD 6000 serisinde WattMan hatası olduğunu savunup 8 GB RTX 3060 (çöp) alınmasını uygun görüyorsun yani

Her oyunda neredeyse 30 FPS fark var ve sen AMD 6000 serisinde WattMan hatası olduğunu savunup 8 GB RTX 3060 (çöp) alınmasını uygun görüyorsun yani

WattMan hatasının çözüldüğünü biliyorum. Ama sosyalde sayfayı her yenilediğimde sürekli bir AMD sistem kullanan birisinin sorun yaşadığı konuları görüyorum. 3060 Ti 8 GB kullanıyorum ve canavar gibi ekran kartı.

3060 Ti 8 GB kullanıyorum ve canavar gibi ekran kartı.

Anlamadığın şey şu önerdiğin sistemde Ti yok normal 3060 ve arada 30 FPS fark var yapma etme.

Ma sosyalde sayfayı her yenilediğimde sürekli bir AMD sistem kullanan birisinin sorun yaşadığı konuları görüyorum.

6700 de çözüldü ama adamın aldığı şey 5000 serisi değilki yaşayan çoğu kişi RX 560 580 falan kullanan kişiler çoğu zaman.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı