15 bin TL hazır bilgisayar önerisi

Her oyunda neredeyse 30 FPS fark var ve sen AMD 6000 serisinde WattMan hatası olduğunu savunup 8 GB RTX 3060 (çöp) alınmasını uygun görüyorsun yani
Hayır belki benim gibi uzun zaman RX 570 kullanıp, oyunun ortasında mide bulandırıcı wattman hatası, özellikle keyif aldıgım Fivem rolünün ortasında olması, güncelleme gelmeme gibi hatalardan bıkmıştır belki. Daha geçen gün AMD driver kurarken BU BİLGİSAYARINIZDA ÇALIŞAMIYOR hatası ile ugrastık. bi kaç gün olmadı. 6700 ekran kartı. İsteyene tüm ss leri atarim problem degil.

Anlamadığın şey şu önerdiğin sistemde Ti yok normal 3060 ve arada 30 FPS fark var yapma etme.

6700 de çözüldü ama adamın aldığı şey 5000 serisi değilki yaşayan çoğu kişi RX 560 580 falan kullanan kişiler çoğu zaman.

Hocam FPS adamın Hz'den yüksek olduktan sonra ve sabit olduktan sonra 30 FPS fazla alsa ne olur az alsa ne olur?

Hocam FPS adamın Hz'den yüksek olduktan sonra ve sabit olduktan sonra 30 FPS fazla alsa ne olur az alsa ne olur?

Aboo bu mantıkla gidip NVIDIA fanboyu değilim diyorsunuz ya patlıyorum.

Hayır belki benim gibi uzun zaman RX 570 kullanıp, oyunun ortasında mide bulandırıcı WattMan hatası, özellikle keyif aldıgım FiveM rolünün ortasında olması, güncelleme gelmeme gibi hatalardan bıkmıştır belki. Daha geçen gün AMD driver kurarken bu bilgisayarınızda çalışamıyor hatası ile ugrastık. Birkaç gün olmadı. 6700 ekran kartı. İsteyene tüm ssleri atarim problem degil.

Sadece sende böyle bir şey oldu diye bütün AMD kartlarına laf atmak çok yanlış.

Aboo bu mantıkla gidip NVIDIA fanboyu değilim diyorsunuz ya patlıyorum.

Sadece sende böyle bir şey oldu diye bütün AMD kartlarına laf atmak çok yanlış.
Çok zor değil, AMD BU BİLGİSAYARINIZDA ÇALIŞAMIYOR hatası yazarsan google'a görürsün. Kaç tane konu var. Nvidia falan umurumda degil. Kafam rahat. Hatası yok. Güncelleme problemi yok.

Çok zor değil, AMD bu bilgisayarınızda çalışamıyor hatası yazarsan Google'a görürsün. Kaç tane konu var. NVIDIA falan umurumda degil. Kafam rahat. Hatası yok. Güncelleme problemi yok.

Yeeey 6700 XT yerine RTX 3060 alayım ama 30 FPS daha düşük çok mutluyum abi ne dert var ne tasa :D

Yeeey 6700 XT yerine RTX 3060 alayım ama 30 FPS daha düşük çok mutluyum abi ne dert var ne tasa :D
Birincisi ben böyle bir mesaj göndermedim, ikincisi sistemimde minimum 200 fps aliyorum zaten. benim için yeterli. ilerde çok fps istersem paramı basar 4090 4060 a geçerim zaten.

2.si evet, her gün bir driver hatası alacagıma 230 yerine 200 fps almaktan mutluyum. sen daha yüksek fps alabilirsin, başarılar

Yeeey 30 FPS fazla alacağım diye bilgisayarda durmadan saçma sapan sorunlarla uğraşayım. Oyun zevkim mahvolsun.

12 yıldır AMD kartı kullanıyorum 1 veya 2 kere WattMan hatası gördüm o da virüs bulaşmışken bilgisayara.

Yeni konular

Geri
Yukarı