15 bin TL hem şehir içi hem bayır için bisiklet önerisi

Koray G

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 140 kgden 130 Kg'ye düştüm. 25 gündür diyet yapıyorum ve aktif spora gidiyorum. Artık daha rahat hareket edebiliyorum ve çok sevdiğim hobimi bisiklet sürmeye tekrar başlamak istiyorum :) 190 boyundayım. Tavsiye edebileceğiniz model var mı? Bütçem maksimum 15 bin TL, teşekkür ediyorum :) Hem şehir içi hem bayır çıkmakta kolay olursa süper olur. Yaşadığım şehir çok yokuşlu, Tekirdağ :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle tebrik ederim.
Ben Corelli Fit Bike 1.0 kullanıyordum, alüminyum kadrosundan dolayı hafif bir bisiklet, lastikleri şehir bisikleti olduğu için hızlı gidersiniz ancak lastikleri ince olduğundan dolayı yol/tur bisikleti ile değiştirilmesini tavsiye ederim. Bayıra gidecekseniz de dağ bisikleti lastiği ile değiştirirsiniz.

Kadrosu alüminyum olduğu için açıkçası mevcut kilonuzda nasıl olur bilemem ve bayırda giderken bir yere girseniz, bir kaza halinde dağılabilir. Kullandığım tek model olduğu için yapabileceğim tek tavsiye budur.

Merhaba, öncelikle tebrik ederim.
Ben Corelli fit bike 1.0 kullanıyordum, alüminyum kadrosundan dolayı hafif bir bisiklet, lastikleri şehir bisikleti olduğu için hızlı gidersiniz ancak lastikleri ince olduğundan dolayı yol/tur bisikleti ile değiştirilmesini tavsiye ederim. Bayıra gidecekseniz de dağ bisikleti lastiği ile değiştirirsiniz.

Kadrosu alüminyum olduğu için açıkçası mevcut kilonuzda nasıl olur bilemem ve bayırda giderken bir yere girseniz, bir kaza halinde dağılabilir. Kullandığım tek model olduğu için yapabileceğim tek tavsiye budur.

Cevabınız için teşekkür ederim büyük ihtimal bu ay sonunda 120 kg yi görürüm diye tahmin ediyorum diyetisyen eşliğinde kilo veriyorum benim için önemli olan 190 boy için rahat ve yük olmayacak bir bisiklet yaşağıdığım şehirde çok bayır var ve sahil kenti bir uçtan diğer uca sadece ana yoldan veya sahilden bile gidebiliyorum.

Merhaba 140 kgden 130 Kg'ye düştüm. 25 gündür diyet yapıyorum ve aktif spora gidiyorum. Artık daha rahat hareket edebiliyorum ve çok sevdiğim hobimi bisiklet sürmeye tekrar başlamak istiyorum :) 190 boyundayım. Tavsiye edebileceğiniz model var mı? Bütçem maksimum 15 bin TL, teşekkür ediyorum :) Hem şehir içi hem bayır çıkmakta kolay olursa süper olur. Yaşadığım şehir çok yokuşlu, Tekirdağ :)

Geri
Yukarı