Şehir içi artistik hareketler için bisiklet önerisi

Rica ederim ne demek yine bir sorunuz olursa buradayım.
Saolun biraz baktım şu bisikleti buldum hem fiyatı uygun hem ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum. Zaten acemiyim öyle çok akrobatik hareketlerim olmayacak basamaklardan inerim ara sıra denemek için. Biraz yolculuk yaparım. Düşünceleriniz nedir? Veyahut siz farklı bir model önerebilir misiniz tavsiye ettiğiniz?

Sağ olun biraz baktım şu bisikleti buldum hem fiyatı uygun hem ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum. Zaten acemiyim öyle çok akrobatik hareketlerim olmayacak basamaklardan inerim ara sıra denemek için. Biraz yolculuk yaparım. Düşünceleriniz nedir? Veyahut siz farklı bir model önerebilir misiniz tavsiye ettiğiniz?

Hocam fena değil ama kesinlikle hidrolik veya disk fren almanızı öneririm v frenler artık eskide kaldı o kadar iyi tutmuyor hidrolik veya disk frenin bakımı biraz daha zor ve zahmetlidir ama zınk diye tutar.

@Tufan Kayra bütçe olarak pek bilgim yok ama bu bütçelerde bu bisiklet gayet başarılı ve iyidir ST 120 27,5" Jant Mekanik Disk Fren Siyah/Mavi Dağ Bisikleti

Bütçeyi daha yüksek tutarsanız ST 530 S 27,5" Jant H.Disk Fren Siyah/Kırmızı Dağ Bisikleti

Bunu öneririm.

Hocam fena değil ama kesinlikle hidrolik veya disk fren almanızı öneririm v frenler artık eskide kaldı o kadar iyi tutmuyor hidrolik veya disk frenin bakımı biraz daha zor ve zahmetlidir ama zınk diye tutar.

@Tufan Kayra bütçe olarak pek bilgim yok ama bu bütçelerde bu bisiklet gayet başarılı ve iyidir ST 120 27,5" Jant Mekanik Disk Fren Siyah/Mavi Dağ Bisikleti

Bütçeyi daha yüksek tutarsanız ST 530 S 27,5" Jant H.Disk Fren Siyah/Kırmızı Dağ Bisikleti

Bunu öneririm.
Fiyat farkının sebebi fren mi çünkü çokta bir farkı yoksa bu fiyatı veremeyeceğim. Bir de V frenler çok mu kötü 13-14 km hızda giderken 10-15 metre ötemde bir çocuk çıksa durabilir miyim?

Fiyat farkının sebebi fren mi çünkü çok da bir farkı yoksa bu fiyatı veremeyeceğim. Bir de v frenler çok mu kötü 13-14 km hızda giderken 10-15 metre ötemde bir çocuk çıksa durabilir miyim?

Hayır tabii ki kalite malzeme kalitesi var ortada tabii ki fren fiyatı da var ya şöyle açıklamak gerekirse v fren pabuç fren olarak geçer genelde eskiden daha yaygındı hala kullananlar var ama hidrolik ve disk frenin yanında çok kötü yani disk frenin bakımını yapıp güzel kullanırsanız frene çok az dokunsanız bile durduğunu anlarsınız ve gerçekten değer aradaki fiyat farkına değer bende Kron XC 100 kullandım memnundum sattım yazın rockrider st 530 s e geçmeyi düşünüyorum.

Hayır tabii ki kalite malzeme kalitesi var ortada tabii ki fren fiyatı da var ya şöyle açıklamak gerekirse v fren pabuç fren olarak geçer genelde eskiden daha yaygındı hala kullananlar var ama hidrolik ve disk frenin yanında çok kötü yani disk frenin bakımını yapıp güzel kullanırsanız frene çok az dokunsanız bile durduğunu anlarsınız ve gerçekten değer aradaki fiyat farkına değer bende Kron XC 100 kullandım memnundum sattım yazın rockrider st 530 s e geçmeyi düşünüyorum.
Evet fren olarak çok daha kaliteli disk fren veya hidrolik fren fakat bakımı olsun masrafı olsun beni çok zorlamaması için v frenin daha çok işime geleceğini düşünüyorum. Hem çok ta frenin kalitesinden yararlanabileceğimi düşünmüyorum çünkü çok frenlik bir kullanımım yok. Malzeme kalitesi olarak ta önerdiğim bisiklet beni zırt pırt bakıma götürtmeyecekse ucuzluğu için o bisikleti almayı planlıyorum. Yine de düşüncelerinizi merak ediyorum acaba bu bisiklet beni normal bir şekilde şehirde, sokak aralarında veya sahilyolunda yolculuk yaparken götürür mü biraz yokuş ineceğim, merdiven ineceğim ve düz yollarda da bulunacağım bu bisikletle.

Yeni konular

Geri
Yukarı