15 bin TL laptop önerisi

Bizzat kullanmadığım için kasada ısınma sorunu olup olmadığını bilmiyorum. Dış görünüşüne ve sistem özelliklerine bakıyorum. Hava delikleri yeterli duruyor ve sistem özellikleri de fiyatının hakkını veriyor. Diğer markalar Türklere, hem farklı kalitede ürün satıp hem de resmi destek sunmazken, Türk markası ürünlerine Ömür boyu da ücretsiz bakım garantisi sunuyor. Bu durumda tabi ki de Türk markasını öneririm. Burnun kadar kafan çalışmıyor mu senin?

Neyse Konu Sahibi alacağı bilgisayarı buldu konuda çözüldü daha fazla tartışmaya gerek yok.
Konu çözümlendi işaretlenilebilir mi kavga çıkacak birazdan konu sahibinin sorunu çözüldü.

Bizzat kullanmadığım için kasada ısınma sorunu olup olmadığını bilmiyorum. Dış görünüşüne ve sistem özelliklerine bakıyorum. Hava delikleri yeterli duruyor ve sistem özellikleri de fiyatının hakkını veriyor. Diğer markalar türklere, hem farklı kalitede ürün satıp hem de resmi destek sunmazken, Türk markası ürünlerine ömür boyu da garanti sunuyor. Bu durumda tabii ki de Türk markasını öneririm. Burnun kadar kafan çalışmıyor mu senin?

Dumduz olaya bakıp kronık sorunu var mı yok mu diye arastırmazsan boyle olur bir de hala aradan laf sıkıstırıyor agzımı bozmamak ıcın zor tutuyorum 2 dakika internete Clevo kasa yazıp cıkanları arastırsan boyle olmaz aslında.

Dumduz olaya bakıp kronık sorunu var mı yok mu diye arastırmazsan boyle olur bir de hala aradan laf sıkıstırıyor agzımı bozmamak ıcın zor tutuyorum 2 dakika internete Clevo kasa yazıp cıkanları arastırsan boyle olmaz aslında.

Monster o yüzden diyorum kanka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka belki biliyorsundur donanım aynı olunca performansta tek etki anakarttır o da doğrudan etki etmez. ancak sen kronik sorun istemiyorsan veya her türlü sorunda ilgilenecek bir marka arıyosan Monster onun haricinde Everest de aynısının kahverengisi.

Seviyeyi bu noktaya düşüren sensin. Arkadaşın istediği isterler ve günümüz Türk ekonomisinde istediği fiyat ölçüsünde en net tercih Monster duruyor. Kasa da tasarımdan kaynaklanan ısınma sorunu varsa underwolt yapar gücü biraz kısarsın veya masaüstüne alıp ayrı klavye - fare ile kullanırsın. Ekmek köfte meselesi, clevo kasa kullanmayan Monster Tulpar modelleri 3-4 bin TL ileri de duruyor

Seviyeyi bu noktaya düşüren sensin. Arkadaşın istediği isterler ve günümüz Türk ekonomisinde istediği fiyat ölçüsünde en net tercih Monster duruyor. Kasa da tasarımdan kaynaklanan ısınma sorunu varsa underwolt yapar gücü biraz kısarsın veya masaüstüne alıp ayrı klavye - fare ile kullanırsın. Ekmek köfte meselesi, Clevo kasa kullanmayan Monster Tulpar modelleri 3-4 bin TL ileride duruyor

Ben burada hiçbir şeyi övmüyorum yanlış anlamayın ama ben Monster Abra A5 v17.1'i kendi klavyesinden kullanıyorum sıcaklık çok gelmiyor klavyeye.

Geri
Yukarı