15 bin TL laptop önerisi

Ahmet Bahtiyar

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler herkese ben laptop almak istiyorum. Bütçe ortalama 15 bin TL Online oyun ve kişisel arastırma için kullanacağim. Önerebileceğiniz bu fiyat bandinda donanımı iyi laptop var mı?

Teşekkürler hocam bunun 16 GB Ti var mıdır ekkenebilir mi?

Teşekkürler hocam bunun 16 GB Ti var mıdır ekkenebilir mi?
Bu cihazın ekran kartı güçlü, çeşitli oyunları rahatça oynatır ve kart harici olduğu için 8 bellekle de idare eder. Fakat biraz sıcak çalışan bir cihaz GPU'dan ötürü, fişte kullanmalık cihaz.

TN.

Bu cihazın ekran kartı güçlü, çeşitli oyunları rahatça oynatır ve kart harici olduğu için 8 bellekle de idare eder. Fakat biraz sıcak çalışan bir cihaz GPU'dan ötürü, fişte kullanmalık cihaz.

TN.
Lenovo kötü mü sizce

Lenovo kötü mü sizce
Lenovonun ekranı TN panel. Yani yanlardan bakınca 0 görüş. Eski. Lenovo PSREF sitesinde model koduyla arayıp öğrenebilirsiniz.
Ayrıca üzerindeki işlemci cihazın kendisine göre güçlü bir işlemci, fakat işlemcinin grafik ünitesi zayıf. 5825U model önerilebilir fakat ekran yine aynı.

Aspire 3 dışında, Expertbook 1235U ve Extensa önerilebilir bütçeye. Belirtilen işleri yapar hepsi ama pil ömrü ve genel kasa kaliteleri daha başarılı bu modellerin.

Lenovo'nun ekranı TN panel. Yani yanlardan bakınca 0 görüş. Eski. Lenovo PSREF sitesinde model koduyla arayıp öğrenebilirsiniz.
Ayrıca üzerindeki işlemci cihazın kendisine göre güçlü bir işlemci, fakat işlemcinin grafik ünitesi zayıf. 5825U model önerilebilir fakat ekran yine aynı.

Aspire 3 dışında, expertbook 1235u ve Extensa önerilebilir bütçeye. Belirtilen işleri yapar hepsi ama pil ömrü ve genel kasa kaliteleri daha başarılı bu modellerin.

Açıkçası performans için aldım 2 gündür kullanıyorum önerebileceğiniz başka varsa iade edeceğim, oyun oynamıyorum Fedora kurup ofis işlemleri için kullanıyorum.

Açıkçası performans için aldım 2 gündür kullanıyorum önerebileceğiniz başka varsa iade edeceğim, oyun oynamıyorum Fedora kurup ofis işlemleri için kullanıyorum.
Eğer ekranı rahatsız etmiyorsa ve pil ömründen memnunsanız bir problem olmaz. Aynı bütçede yeni alacaklar için daha iyi cihazlar önermeye çalışıyoruz sadece.

Geri
Yukarı