15 bin TL notebook önerisi

omerfaruk9310

Hectopat
Monster Abra'ların çok sorunlu olduğunu araştırdım. Notlarımı tutayım, arada gireyim Dark Souls oynayayım, film izleyeyim diyorum. Sürekli servisle uğraştırmayacak, düzgün bir şey arıyorum. 13-15 bini geçmezse memnun olurum. Acer Swift EVO beğendim 10 bine yakın fakat hava çıkışları ekrana vuruyor. Kafam çok karışık.

Huawei Matebook d15 alabilirsin hocam

Monster Abra'ların çok sorunlu olduğunu araştırdım. Notlarımı tutayım, arada gireyim Dark Souls oynayayım, film izleyeyim diyorum. Sürekli servisle uğraştırmayacak, düzgün bir şey arıyorum. 13-15 bini geçmezse memnun olurum. Acer Swift EVO beğendim 10 bine yakın fakat hava çıkışları ekrana vuruyor. Kafam çok karışık.

Hocam benim yaptığım laptop listesi var sana da atayım istersen?

2. cihaz bana da mantıklı geldi.

İlanlara hemen bakıyorum. Şu an Vatan da Acer Aspire 7 bakıyorum. Ryzen 5 5500U oyun için performanslı olur mu? Şu an 8gb ram kullanılan bir model var önümde. Fiyatlar gitgide artıyor. 17 bin çok para 😅

Huawei Matebook d15 alabilirsin hocam

Hocam benim yaptığım laptop listesi var sana da atayım istersen?
Atabilirsiniz 👍

HP den çocukluğumdan beri uzak durdum. Isınma sorunu çok sıkıntıydı o zamanlar. Sizce bu ürün alınır mı şimdi bir fotoğraf atıyorum.

Taksit ile almak istiyorum. Vatan PC 12 taksit imkanı sunuyor. Bu görseldeki ürüne ikinci bir RAM takabilirsem uzun süre götürür beni.

Acer Swift 3 Evo alacaktım fakat havalandırması ekrana doğru olduğu için vazgeçtim. Belki isteklerimi İris Xe dahili kart görürdü. Bazı oyunları falan oynatıyor. 😅

Dosya Ekleri

• IMG_20220811_211838.jpg
    IMG_20220811_211838.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

3050 için fiyatı pahalı hocam.
Gerçekten aşırı yüksekler. Acer Swift 3 Evo hakkında bir fikriniz var mı? Bu havalandırma çok sıkıntılı olur mu? Tümleşik ram mevcut.
14" minik istediğim gibi bir şey.

İris Xe isteklerimi karşılar diye düşünüyorum.

Bir de şu ürün var. Ram ilerde arttırılabilir. Evo değil bu. Havalandırma bunda da ekrana doğru. USB 2.0 olduğu için pek sıcak bakmadım. Harici Harddisk kullandığım için çok yetersiz geleceğini düşünüyorum.

Ekrana uflemesi bir sıkıntı yaratmaz.
En iyisi ilk düşündüğüm bence de. Vatanda vardı gittim kullandım hoşuma gitti. Umarım teşhir ürünü harici ellerinde vardır. Bu fiyatlar nedir böyle ne hale geldi çok çok üzücü.

Ekrana uflemesi bir sıkıntı yaratmaz.

Bir de bunu beğendim. Bunu da yukarı doğru. Diğerinde Evo cazip geliyor. Bunda da ram slotunu değiştirme imkanı. Bu fiyatlara anca bunları alabilirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı