15 bin TL PC toplama

NVIDIA takıntın var mı AMD sistemlere de tamam diyor musun?

Sizin önerebileceginiz ekran kartı ve monitör var mıdır peki hocam yine aynı fiyata.

Monitörleri pek bilmiyorum kral ama incehapta şöyle bir sistem buldum daha iyisini bulamadım o fiyat bandında 2 hafta önce İtopya'da vardı ama bitmiş onlar şu an en iyisi sanırım bu:

NVIDIA takıntın var mı AMD sistemlere de tamam diyor musun?

Monitörleri pek bilmiyorum kral ama incehapta şöyle bir sistem buldum daha iyisini bulamadım o fiyat bandında 2 hafta önce İtopya'da vardı ama bitmiş onlar şu an en iyisi sanırım bu:

AMD sistemlerde olur hocam sıkıntı olmaz.

Bu bütçeye “zor” yazanlar olmuş. Bu sistemi alın, kalan para ile de monitör alırsınız:

Bu bütçeye “zor” yazanlar olmuş. Bu sistemi alın, kalan para ile de monitör alırsınız:

Monitör dahil 15 k demiş 2 klık monitör mü kaldı monitöre 3 bin TL ayırmak lazım ve 3050 çok kötü bir kart bence AMD tarafında daha iyileri var aynı fiyata.

Pardon 3060 mış sistem fiyatına göre gerçekten iyi ama arkadaşın bütçesi 1000TL kadar artması lazım 3050 sandım bir an kusura bakma.

Monitör dahil 15 k demiş 2 klık monitör mü kaldı monitöre 3 bin TL ayırmak lazım ve 3050 çok kötü bir kart bence AMD tarafında daha iyileri var aynı fiyata.

Pardon 3060 mış sistem fiyatına göre gerçekten iyi ama arkadaşın bütçesi 1000TL kadar artması lazım 3050 sandım bir an kusura bakma.

Sistemi ben de beğendim hocam 1000 lira daha arttirabilirim herhalde yardimlarinizdan dolayi teşekkür ediyorum ikinizede :)

Sistemi ben de beğendim hocam 1000 lira daha arttirabilirim herhalde yardimlarinizdan dolayi teşekkür ediyorum ikinizede :)

Arttırabilirsen kaçırma ben teşekkür ederim <3

3060'lı sistemi maalesef alamıyormuşsun :( işlemcide stok bitmiş kalan tek işlemci 2400 TL faha pahalı.

İncehesap, İtopya gibi sitelerdeki hazır sistem fiyatlarına bakıldığında seçenekler bol.

NVIDIA olarak:

AMD olarak:

Monitör olarak:

İncehesap, İtopya gibi sitelerdeki hazır sistem fiyatlarına bakıldığında seçenekler bol.

NVIDIA olarak:

AMD olarak:

Monitör olarak:

Neden sürekli bütçeyi aşan sistemler atıp duruyorsunuz bende sistem toplarken konu açıp tavsiye istemiştim üstüne çıkamam dedim herkes yüksek fiyatlar atıyordu söylediğim bütçeden.

NVIDIA olarak:

AMD olarak:

Monitör olarak:

Ve 3050'li sistem iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı