15 bin TL PC toplama

Neden sürekli bütçeyi aşan sistemler atıp duruyorsunuz bende sistem toplarken konu açıp tavsiye istemiştim üstüne çıkamam dedim herkes yüksek fiyatlar atıyordu söylediğim bütçeden.

Ve 3050'li sistem iyi değil.

Böyle 1 2 bin lirayı zorlayabilirim hocam ama düşünüp yazdığınız için teşekkür ederim <3

Neden sürekli bütçeyi aşan sistemler atıp duruyorsunuz bende sistem toplarken konu açıp tavsiye istemiştim üstüne çıkamam dedim herkes yüksek fiyatlar atıyordu söylediğim bütçeden.
NVIDIA olan sistem monitör kısmındaki Asus TUF Gaming bile seçildiğinde 14.825 TL'ye alınabiliyor.
3050'li sistem iyi değil.
Monitör dahil olduğu için bu bütçelerde bu fiyatlar ortaya çıkıyor. ''İyi değil'' demek yerine kendi önerinizi alalım.
Böyle 1 2 bin lirayı zorlayabilirim hocam ama düşünüp yazdığınız için teşekkür ederim <3
Zorlayabiliyorsanız bu RX 6650 XT sistemi önerebilirim:

NVIDIA olan sistem monitör kısmındaki ASUS TUF Gaming bile seçildiğinde 14.825 TL'ye alınabiliyor.

Monitör dahil olduğu için bu bütçelerde bu fiyatlar ortaya çıkıyor. "iyi değil" demek yerine kendi önerinizi alalım.

Önerimi yaptım zaten link atarak önerini alayım derken?

NVIDIA olan sistem monitör kısmındaki ASUS TUF Gaming bile seçildiğinde 14.825 TL'ye alınabiliyor.

Monitör dahil olduğu için bu bütçelerde bu fiyatlar ortaya çıkıyor. "iyi değil" demek yerine kendi önerinizi alalım.

NVIDIA olan sistem arkadaşın bütçesine uyuyor ama az bir farkla çok daha iyileri var niye onu alsın ki?

Bütçe çok uçuyor o fiyatları verecek olsa bütçesini o kadar belirtirdi diye düşünüyorum.

Neyse çok uzadı ben kaçar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı