15 bin TL QLED veya OLED TV önerisi

rencster

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, odama Netflix, Disney+, Prime Video gibi platformlardan film dizi izlemek ve PS4 oynamak için televizyon bakıyorum.

Bütçem 15000+-, ekran olarak QLED veya OLED istiyorum.

Bulabildiğim modeller Philips 50pus8007, Vestel 50QA9700 ve TCL 50C725.

Ne önerirsiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, odama Netflix, Disney+, Prime Video gibi platformlardan film dizi izlemek ve PS4 oynamak için televizyon bakıyorum.

Bütçem 15000+-, ekran olarak QLED veya OLED istiyorum.

Bulabildiğim modeller Philips 50pus8007, Vestel 50QA9700 ve TCL 50C725.

Ne önerirsiniz?

Teşekkürler.

Bu philips oled değil sanırsam led yazıyor.

2021 çıkışlı 50'' Samsung Qled kullanıyordum. Depremde kırıldı. 2023 çıkışlı Samsun CU8000 aldım. Önceki Qled televizyonumdan her manada daha iyi. Görüntü kalitesi, parlaklık, yansıma azlığı, görüş açısı, Düşük çözünürlüğü 4K ekrana upscale kalitesi, görüntüyü yumuşatıp HZ arttırma algoritmasının hatasızlığı ve kalitesi, arayüzün hızı ve kalitesi, ses yüksekliği, wifi bağlantı sorunsuzluğu, internet tarayıcısında dizi ve film izle sitelerini sorunsuz çalıştırması gibi açılardan önceki Qled'imden kat kat kaliteli.
Mağazalarda teşhirde görebilirsiniz. Görüntüsü Samsung harici markaların Qled'lerinden kaliteli.
Hepsiburada linkinde ekran teknolojisi Qled yazıyor bu arada.

Hepsiburada linkinde ekran teknolojisi Qled yazıyor bu arada.
Evet hocam TCL50C725 QLED ekran teknolojisine sahip çokça önerilen bir model. Baştan itibaren onu almayı düşünüyordum fakat 55inchine sahip arkadaşımda işletim sistemi baya yavaş çalışıyor. O yüzden diğer modellere de bakmak istedim.
Teşekkürler Samsung CU8000 öneriniz için

Yeni konular

Geri
Yukarı