littel snek

Centipat
Bütçe: 15 bin TL civarı:
1) Hazır kasa önermeyin, istemiyorum. (Parçaları kalitesiz, bilinmeyen markalar oluyor çoğunlukla..)
2) Monitör bütçeye kısmen dahil, 3060 Ti veya 3070 performansı için 2K monitör almayı göze alabilirim. 15 bin TL (+1000 daha olabilir.)
3) ışlemci en az R5 3600X düşünüyorum. Sıvı soğutma alınır mı? İşlemci yabancı sistem toplama videolarındaki gibi R5 5600X olsa nasıl olur?
4) Konuyla ilgisi alakası olmayan, yorum yazmak için yorum yazacak kullanıcılar lütfen yazmasın, iyi günler, iyi forumlar dilerim.

Toplam 15.374 TL. Eğer pahalı geldiyse anakartı bununla değiştir. O zaman bütçene sığıyor.

+1000 TL görmemişim, o zaman monitörü yukarıdaki yerine bundan tercih et.

Toplam 15.374 TL. Eğer pahalı geldiyse anakartı bununla değiştir. O zaman bütçene sığıyor.

Monitör FreeSync, NVIDIA için G-Sync gerekmez mi? SSD bende mevcut. Onu almama gerek yok. Öneri için teşekkürler.

Monitörü çok beğendim, önerin için teşekkürler. Dolar düşecek olursa azıcık, monitörü 165 Hz 2K ASUS TUF düşünüyorum. Ekran kartı için fikrim 3070, stok sıkıntısı Nisan ayına kadar düzelir diyorlar. İyi günler.

Monitör FreeSync, NVIDIA için G-Sync gerekmez mi? SSD bende mevcut. Onu almama gerek yok. Öneri için teşekkürler.
Hocam;

Freesync ve G-Sysnc Nedir?​

Freesync ve G-Sync teknolojisi, kullandığınız monitörün maksimum ekran tazeleme oranı aşıldığında ekranda bekleme olmadan ekran kırılmalarını ortadan kaldırır. Bu sayede anlık takılma ve yırtılma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Eğer siz de zamanında sadece Freesync desteği olan bir monitör tercih ettiyseniz ve Nvidia GeForce serisi bir karta sahipseniz, artık bu özelliği kullanabiliyorsunuz. Kaynak bildiğim kadarıyla bir sıkıntı olmuyor.

adam toplamış zaten sdd sende varmış zaten tertemiz sistem

Geri
Yukarı