15 bin TL Vatan Bilgisayar'dan sistem önerisi

Steven Rogers

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
RTX 3060
16GB RAM
Meslek
Enerji Mühendisliği
Mümkünse Vatan Bilgisayar'dan olsun, oradan teslim alacağım çünkü ve ekran kartı olarak RTX 3060 olursa güzel olur 16 GB RAM dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnce hesap olsaydı benim sistemi önerirdim ama Vatan bilgisayarı bilmiyorum. düzenleme stokta yokmuş üzgünüm sonradan fark ettim.

Mümkünse Vatan Bilgisayar'dan olsun, oradan teslim alacağım çünkü ve ekran kartı olarak RTX 3060 olursa güzel olur 16 GB RAM dahil.

Hocam maksat grafik’te daha güzel görüntüler elde etmek, malum RTX ON-OFF akımından heves ettik.
AMD tarafında da RayTracing seçeneğin var. Daha güzel görüntü istiyorsan Grafik ayarlarını yükseltmelisin, bunun için de kas gücü gerekiyor. Dolaylı olarak 6700 XT ile daha güzel görüntü alıyorsun. Eğer kasama sığsaydı ben de RX 6000 serisi alırdım.

AMD tarafında da RayTracing seçeneğin var. Daha güzel görüntü istiyorsan Grafik ayarlarını yükseltmelisin, bunun için de kas gücü gerekiyor. Dolaylı olarak 6700 XT ile daha güzel görüntü alıyorsun. Eğer kasama sığsaydı ben de RX 6000 serisi alırdım.
Hocam dediğiniz gibi olsun, bu sistemi kaydettim. Ekran kartı performansına bakıp karar vereceğim, çok sağol yardımların için.

Hocam dediğiniz gibi olsun, bu sistemi kaydettim. Ekran kartı performansına bakıp karar vereceğim, çok sağol yardımların için.
Sadece GPU olarak bakmayın, sizin bütçenizde RTX 3060 kullanılmış hazır sistemlerde çoğunlukla 4/8 işlemci oluyor. Buradaki işlemci de gayet iyidir. Ekran kartı zaten gayet iyi, ayrıca VRAM'i de 3060'dan yüksek. İçime sinmeyen tek parça kasa, o da diğer parçalar kadar mühim değil zaten. Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı