15 bin TL'ye iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
21000

otpphap

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba, şu an yaklaşık 15 bin TL bütçem var fakat 2 ay içerisinde bütçem 21 bin TL civarında olacak. Telefon ihtiyacım var, bundan önce iPhone 8 kullanıyordum. O yüzden iOS tercih etmek istiyorum. Aklıma ilk gelen model iPhone 11 oldu. Ayrıca iPhone 11 Pro modelinin güncel fiyatını öğrenemedim. 21 bin TL'ye iOS olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an yaklaşık 15 bin TL bütçem var fakat 2 ay içerisinde bütçem 21 bin TL civarında olacak. Telefon ihtiyacım var, bundan önce iPhone 8 kullanıyordum. O yüzden iOS tercih etmek istiyorum. Aklıma ilk gelen model iPhone 11 oldu. Ayrıca iPhone 11 Pro modelinin güncel fiyatını öğrenemedim. 21 bin TL'ye iOS olarak ne önerirsiniz?

11 Pro sıfır olarak çok pahalı şu an. 21B₺ iPhone 12 mevcut. İkinci el garantili temiz cihaz alabilirim dersen daha üst modellerde var.

21 bine kadar çıkacaksa bütçeniz bekleyip iPhone 12 almak daha mantıklı bence ÖTV indirimi konusunda çok ümitli değilim ama bende bekliyorum sıfırlanırsa ya da iyi bir indirim olursa PS5 alabilirim.

Iphone 12 olabilir, bu arada hocam 28 Ekim'de telefonlar için ÖTV indirim açıklaması falan bekleniyor beklememem hata mı olur acaba sizce?
Herkesin dilinde indirim var ancak aklı basinda birinin haber girdiğini gormedim. Daha çok etkileşim isteyen kişiler girmis. Bu kadar cari acik varken boyle bir sey yapmalari pek olasi degil secime daha cok varken.

Olsa bile pek kaydadeger bir zam olmaz diye tahmin ediyorum, isterseniz bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı