15 bin TL'ye kadar SteelSeries fare ve kulaklık önerisi

Artics nova proyu kullandım daha yeni, +13K edicek bir kulaklık değil, eğer Steelseries şart ise kabloluyu alın çok para dökmeyin (aslında oda 9k etmiyorda neyse) rakibi AUDEZE MAXWELL parçalıyor onu , stüdyo kulaklıklarıda daha iyi ses veriyor haberiniz olsun ama yüksek ihtimalle şuana kadar kullandığınız en iyi gaming headset olucaktır.

Ben senin yerinde olsam DT 1770 PRO/ DT 1990 PRO/ HD560S alırdım kulaklık olarak
mouse olarak ise DAV 3 pro.
AUDEZE Maxvell şuan piyasada yok olsa bile en düşük fiyatı 17-18K olacak.

1715717352128.png

Gidip nasıl 1000TL kulaklık ile 5000TL kulaklığı karıştırmıyosak arada 5500TL fark olan kulaklık bir zahmet daha iyi olsun hocam.

Ayrıca arkadaş hali hazırda ekipmanlarının çoğunu steelseries dizmiş yoksa tabi başka şeyler önerilebilir o bütçeye.

Ayrıca daha dac'ı bile olmayan GproX 2 10500TL'ye satılıyor. Keşke bu fiyattan satılmasaydı ama benzer bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık bu.

Son düzenleme:
AUDEZE Maxvell şuan piyasada yok olsa bile en düşük fiyatı 17-18K olacak.
Hayır arada geliyor, görmüştüm almayıda düşündüm 16K gibi birşeydi, lakin audiophile (sese aşırı tutkun olan sesten anlayan bireyler) birisi olmadığım için ve yakında sıvı soğutma değiştireceğim için almadım.
Ayrıca arkadaş hali hazırda ekipmanlarının çoğunu steelseries dizmiş yoksa tabi başka şeyler önerilebilir o bütçeye.
Dedimki arkadaşa WIRELESS versiyonunu alma WIRED versiyonu iş göreücektir diye.
Ayrıca daha dac'ı bile olmayan GproX 2 10500TL'ye satılıyor. Keşke bu fiyattan satılmasaydı ama benzer bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık bu.
Fiyatını 1000 Tl şişirme 9500 tl bir kulaklık, , kullanmadan laf edemezsiniz piyasada zaten neredeyse hiçbir wireless kulaklık dac ile verilmiyor steelseriesler dışında . Kullandınız mı? Ayrıca bırak dt 1770 pro'yu , DT 700X bile tokatlar bu kulaklığa bin basar sözümün kesinlikle arkasındayım, piyasada gaming kulaklık adına altına uretilen çoğu kulakliklar çöp oluyor bunu ben 2 sene önce gerçek stüdyo kulaklıgi kafama takarken farkettim.
SS ARTICS NOVA PRO'nun tek hoşuma giden yanı bir WIRELESS bırde değitirebilir bataryaya sahip olması sarj soketinin yerini çok komik yapmışlar . Miki, ses sahnesi iyi değildi, sesi güzel yalan yok ama fiyat bandında çok daha iyileri var. Beğenemediğin Logitech g pro x 2 en azından yeni GRAPHENE sürücüleri kullanmış.

Son düzenleme:
Hayır arada geliyor, görmüştüm almayıda düşündüm 16K gibi birşeydi, lakin audiophile (sese aşırı tutkun olan sesten anlayan bireyler) birisi olmadığım için ve yakında sıvı soğutma değiştireceğim için almadım.

Dedimki arkadaşa WIRELESS versiyonunu alma WIRED versiyonu iş göreücektir diye.

Fiyatını 1000 Tl şişirme 9500 tl bir kulaklık, , kullanmadan laf edemezsiniz piyasada zaten neredeyse hiçbir wireless kulaklık dac ile verilmiyor steelseriesler dışında . Kullandınız mı? Ayrıca bırak dt 1770 pro'yu , DT 700X bile tokatlar bu kulaklığa bin basar sözümün kesinlikle arkasındayım, piyasada gaming kulaklık adına altına uretilen çoğu kulaklar çöp oluyor bunu ben 2 sene önce gerçek stüdyo kulaklık kafama takarken farkettim.
SS ARTICS NOVA PRO'nun tek hoşuma giden yanı bir WIRELESS bırde değitirebilir bataryaya sahip olması sarj soketinin yerini çok komik yapmışlar . Miki, ses sahnesi iyi değildi, sesi güzel yalan yok ama fiyat bandında çok daha iyileri var. Beğenemediğin Logitech g pro x 2 en azından yeni GRAPHENE sürücüleri kullanmış.
9000TL ve üstü verecekse normal bir kullanıcı kablolu bir kulaklık almaz DT700X dediğin kulaklık ses dac'ı olmadan 10 bin TL zaten. Sen sadece Odyofil bir insanın bakış açısından bakıyorsun. Bir taraftan daha iyi olan özellik başka yerden kısılıyor. İşin ses değise ve ses sanatçısı değilsen gidip kablolu bir studio kulaklığı almak zorunda değilsin 10-13K bütçeye. Arctis nova pro alan adam zaten bunu kablosuz kullanacak bluetooth özelliği ile telefonuna bağlayacak insanlar bunu oyun oynamak için alıyor ve ses kalitesi her zaman tek önemli şey değil bu seviye bir kulaklıkta da çoğu insan zaten memnun olacaktır.

1715718877519.png

Ben genel kullanıcı kitlesi üzerinden konuşuyorum. Bazı insanlar ses kalitesinden biraz ödün vermeyi kabul ediyorlar yan özellikler için.

Bende studio kulaklığı alabilirdim mesela ama bunu 1.5 sene önce almamın nedeni konfor. Konfor çok ayrı birşey çünkü. Kulaklığı 2 tıkla hemen 10 saniyede PS5'e aktarıyorum veya PC'ye çekiyorum. Bluetooth ile bağlıyken telefonumdan çağrı karşılıyorum bir yandan şarj derdim yok ses kalitesi gayet iyi daha ne istesin kullanıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı