15 bin TL'ye monitör dahil sistem toplama

Bütçe
15000

White dragon

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Ben seneye laptop alacağım. 15 bin TL'ye kadar bütçe var. Ben laptop tarafındayım neden derseniz evde masaüstü için yer yok ama ben cihazı çok fazla taşımam. Değecek kadar performans artışı olacaksa masaüstüne de bakabilirim. Bu arada monitör dahil.
Not: Kullanım amacı oyun ağırlıklı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
2X:

15,074 TL tutuyor. Vatan geceleri sepette %10 indirim kampanyası sunuyor. Anakartı indirimli fiyatıyla alırsınız.

2X:

15,074 TL tutuyor. Vatan geceleri sepette %10 indirim kampanyası sunuyor. Anakartı indirimli fiyatıyla alırsınız.

Sistem iyi güzel hocamda o SSD bana yetmez bütçeyi biraz daha esneteyim ama 500GB olsun en azından. Bir de bu Micron ne ilk kez duydum.

Sistem iyi güzel hocamda o SSD bana yetmez bütçeyi biraz daha esneteyim ama 500GB olsun en azından. Bir de bu Micron ne ilk kez duydum.
Micron kendini kanıtlamış, eski zamanlardan beri kaliteli bellek üreten bir markadır. Herhangi bir sorunu, sıkıntısı yoktur. SSD olarak bunu alabilirsin:

2X:

Sistem iyi güzel ama o SSD ne hocam

Geri
Yukarı