15 bin TL'ye PC toplama

RAM' lere 400 TL daha fazla verip bu alınabilir.
Ek olarak anakart ve işlemci uyumsuz, aynı fiyata çok daha iyileri bulunabilir.

RAM' lere 400 TL dha fazla verip bu alınabilir.

Hocam başka bir işlemci vardı orda o anakart kalmış orda düzeltiyorum hemen.

RAM' lere 400 TL dha fazla verip bu alınabilir.
Anakart olarak ne önerirsiniz ilerisi içinde? Ve bu ekran kartı için işlemci olarak ne önerirsiniz?

Psu da bu alınabilir 200tl artarsa

6600xt 15k 6700xt 17k ediyor.

Son düzenleme:
Teşekkür Ederim ellerine sağlık bu fiyata uygun. Hazır sistem satan yerler şaka gibi RTX 2060 sistemi 15 bin tlye satıyorlar kazık resmen. Neyse kardeşim yardımların için teşekkür ederim en kısa süre de bu pcyi alacağım.

Teşekkür Ederim ellerine sağlık bu fiyata uygun. Hazır sistem satan yerler şaka gibi RTX 2060 sistemi 15 bin tlye satıyorlar kazık resmen. Neyse kardeşim yardımların için teşekkür ederim en kısa süre de bu pcyi alacağım. Son olarak bu anakart ve kasa ileri de destek eklersen sorun çıkartır mı?

Son düzenleme:
Teşekkür Ederim ellerine sağlık bu fiyata uygun. Hazır sistem satan yerler şaka gibi RTX 2060 sistemi 15 bin tlye satıyorlar kazık resmen. Neyse kardeşim yardımların için teşekkür ederim en kısa süre de bu pcyi alacağım.

Teşekkür Ederim ellerine sağlık bu fiyata uygun. Hazır sistem satan yerler şaka gibi RTX 2060 sistemi 15 bin tlye satıyorlar kazık resmen. Neyse kardeşim yardımların için teşekkür ederim en kısa süre de bu pcyi alacağım. Son olarak bu anakart ve kasa ileri de destek eklersen sorun çıkartır mı?

Hocam belki hazır sistem daha uygun bulunabilir ama psu ssd falan danik olabiliyor biraz.

Birde ssd şu varmış görmedim

Psu da bu alınabilir 200tl artarsa

Son düzenleme:
Hocam belki hazır sistem daha uygun bulunabilir ama psu ssd falan danik olabiliyor biraz.

Birde ssd şu varmış görmedim

Hocam emin ol hazır sistemlerde ki parçalar senin dandik dediğin parçalardan daha kötüdür. Herkese sordum herkes toplama PC al daha ucuza daha iyi performans alırsın dediler.

(Hocam yanlış anlama topladığın sistem 10 numara)

2X:
12800TL tutuyor bu sistem kalan paraya monitör alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı