15 bin TL'ye sistem önerisi

görkem pc

Decapat
Daha fazla  
Hepinize iyi günler, yeni masaüstü hazır sistem almak istiyorum yardımcı olabilecek varsa ekipmanların hepsi var. Sadece PC ve monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sıfır istiyorsanız ''en performanslı'' seçenek şu şekilde:

• Anakartı Gigabyte H610M ile değiştirin.
  • Kasayı 303 TL farkla Vento ile değiştirin.

Toplam: ₺15.550.

Bu monitörü de tercih edebilirsin. Bütçeyi aşmamak adına.
LG Ultra Gear on Amazon

Sistem olarak da kesinlikle bu. Ancak anakart stok gözükmüyor. Anakartı Gigabyte H610 S2H olarak seç, DP+HDMI+ VGA girişleri bulunuyor. Kasayı GameBooster 650W 80+ seçersen bütçeyi aşmazsın. Vento FSP 550W seçersen 200 lira aşar. Ama verdiğin paraya değer.

ModArt-ARC 2/Intel Core i3 12100F/INTEL Arc A750 PCI Express 4.0 8GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/INTEL ARC PC |ITOPYA.COM

ModArt-ARC 2/Intel Core i3 12100F/INTEL Arc A750 PCI Express 4.0 8GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/INTEL ARC PC en uygun fiyat seçenekleri ile ITOPYA.COM'da
www.itopya.com
www.itopya.com

Hepinize iyi günler, yeni masaüstü hazır sistem almak istiyorum yardımcı olabilecek varsa ekipmanların hepsi var. Sadece PC ve monitör

1600TL üstüne koyup bunu alabilirsiniz. RTX 4060 8 GB'dan daha güçlü. Monitör dahil 15 bin değilse tabii.

Şu an en mantıklı olan bu sistemler gibi geliyor yanlış olmasın arkadaşların attığı sistemlere bakmadım.

Şu an en mantıklı olan bu sistemler gibi geliyor yanlış olmasın arkadaşların attığı sistemlere bakmadım.

Kusura bakma monitörü görmemişim

Bunlar neden bu kadar ucuzlamış 4060'lı sistem 15 bin. Yoksa benmi piyasadan uzak kaldım :D

Ya bunlar gene ucuz değil daha da indirimli olması lazım bir de 3060 yazıyor diye onlar NVIDIA falan olmuyor uygun oluyor aynı performans gibi çoğu öyle pek anlatamadım kusura bakma.

Kusura bakma monitörü görmemişim

Bu yazdıkların suç sayılmalı :D bu ürünlere bu paraların verilmesi bir taraf için dolandırıcılık diğer taraf için enayilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı