15 Bin TL'ye telefon önerisi

Bütçe
15000

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Selam arkadaşlar, şu an Note 9 Pro kullanıyorum. Ama 64 GB hafızası ve kamerası artık memnun etmiyor. Xiaomi ve türevi Android telefonlardan da soğudum açıkçası. Fakat bu fiyatlarda da Samsung S21 FE var ve ben biraz batarya performansı da istiyorum. Çok oyun oynamıyorum ama dizi ve film izlemeyi seviyorum. Aklımda takılan bu fiyatta daha iyisi var mıdır? Üstüne koyup S22 almaya değer mi? Ve 128 GB hafıza mı yoksa 256 GB mı almalıyım? Bu tarz kafamda tam oturtamadığım sorular var. Siz de bu konuda yorumlarınızı, bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bir de bu telefon vergi indirimini beklemeli miyim?

S21 ailesi batarya performansında genel olarak iyi bir cihaz değil gibi, zira batarya kıyaslamasında s21 fe s20 fe ve s22 ile kıyaslandığında daha geride kalıyor. S22 güzel bir cihaz olsa da 8 gen 1 işlemcisi ısınmaya çok elverişli ve samsung bu konuda ekstra bir önlem almamış.

Bende kullanıyorum bakmanı tavsiye ederim.

Bu da POCO.

Selam arkadaşlar, şu an Note 9 Pro kullanıyorum. Ama 64 GB hafızası ve kamerası artık memnun etmiyor. Xiaomi ve türevi Android telefonlardan da soğudum açıkçası. Fakat bu fiyatlarda da Samsung S21 FE var ve ben biraz batarya performansı da istiyorum. Çok oyun oynamıyorum ama dizi ve film izlemeyi seviyorum. Aklımda takılan bu fiyatta daha iyisi var mıdır? Üstüne koyup S22 almaya değer mi? Ve 128 GB hafıza mı yoksa 256 GB mı almalıyım? Bu tarz kafamda tam oturtamadığım sorular var. Siz de bu konuda yorumlarınızı, bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bir de bu telefon vergi indirimini beklemeli miyim?

S21 FE almanı tavsiye ederim.

Nothing Phone bilmediğim marka zaten sorun yaşadığım Evofone tarafından getiriliyormuş o yüzden elemek zorundayım, Xiaomi çok marka telefon kullandım ama ısınamadım ve ekran panel benim için ilk sırada. A73 bana göre S21 FE'nin de gerisinde kalıyor. Bataryadan feragat edip S21 FE almak mantıklı geliyor o zaman. Sonraki tek aklımda kalan üstüne zorlayıp S21 FE 256'dan vazgeçip S22 128 almak mı ? Hafıza kartı takılmaması çok üzüyor.

Samsung S21 FE.

Geri
Yukarı