15 bin TL'ye uzun ömürlü telefon önerisi

S23 FE'nin yakında çıkacağı söyleniyor. Beklemeye değer mi sizce?
Muhtemelen fiyatı S22 ile yarışır, beklerim dersen bütçeni ona göre ayarlaman lazım.

Şu an belirttiğin bütçede S21 FE en iyi seçenek ama tek sorunu oyun performansının yetersiz olması ve açık ekran süresi olabilir.

Muhtemelen fiyatı S22 ile yarışır, beklerim dersen bütçeni ona göre ayarlaman lazım.

Şu an belirttiğin bütçede S21 FE en iyi seçenek ama tek sorunu oyun performansının yetersiz olması ve açık ekran süresi olabilir.
Telefonda asla oyun oynamıyorum, oyun performansı benim için hiç ama hiç önemli değil.
S22'nin Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi ile birlikte 16-17 bin civarına alınabildiğini gördüm ancak şu anda stokta yok. Eylül ayı bitiminde stoğun yenileneceğini söylüyorlar.

Telefonda asla oyun oynamıyorum, oyun performansı benim için hiç ama hiç önemli değil.
S22'nin Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi ile birlikte 16-17 bin civarına alınabildiğini gördüm ancak şu anda stokta yok. Eylül ayı bitiminde stoğun yenileneceğini söylüyorlar.
İlgilenmiyorsan oyun performansını konuşmayalım hiç, fırsatın olursa S21 FE al o zaman. Belki açık ekran süresi üzer o kadar.

S23 FE iyi cihaz çıkarsa Samsung'un değişim kampanyasından yararlanarak alırsın.

Samsung'u güvenerek alabilirsin herkese önerdiğim modeller xiuami ve samsungdur. Fakat Realme'yi biraz bile biliyorsam kötü bir model-marka

Bilmiyormuşsunuz demek. F/P olarak gayet iyi telefonlar çıkarıyorlar. Ayrıca telefon konusuna bilgisayar önermeniz güldürdü. Hele 15k bütçe ile. Xiaomi'ninde gayet sıkıntılı telefonları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı