15 gün içinde bilgisayar fiyatları artar mı?

Elindeki o parayı dolara çevir.
Dolar kuru artarsa o parada aynı oranda artacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
elindeki o parayı dolara çevir
dolar kuru artarsa o parada aynı oranda artacak
15 Gün içinde dolar kuruna çevirirken verdiği komisyon oranı ve alış satış fiyat farkından dolayı zarar eder bence yüksek ihtimal eğer böyle birşey yaparsa.

Nvidia, AMD, Intel, Asus, MSi vs.. şirketler Amerika ve Tayvan çıkışlı. Fiyatlandırmaları da Dolar üzerinden.
Sizce bu markaların ürünleri tüketici tarafından bir siteden alındığında fiyatlandırmada oranı sabit tutulen tek şey markaların dolar kuruna göre belirlediği fiyatlandırma mı size katılmıyorum.

elinde

elinde tl varken zarar etmiyor ama dolara çevirince zarar edecek 😇
Daha önce hiç döviz satın aldınız mı? Parasını dolara çevivirken alış ve satış oranındaki fark diyelim ki 30 kuruş gibi iyimser bir rakam olsun belli bir miktar da işlem bedeli tutuyor oran bazlı bir tutarda vardı galiba tam hatırlamıyorum 15 gün sonra dolar 30kuruş artsa kar değil zarar ediliyor.

o almak istediği pc donanımları sadece bu ülkede mi satılıyor?
zaten o donanımlar bu ülkeye yurtdışından geliyor
buradaki mağazalar üstüne karlarını koyup bizlere satıyorlar
dolar üzerinden kredi kartı yardımıyla yurt dışından daha ucuza o donanımları satın alabilir diyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki zam gelse maksimum ne kadar oynar? Atıyorum 11.000'lik sistem 15.000 olmaz herhalde, yani 1000-2000 lira sorun değil de fahiş fiyatlara gelir mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı