15 gün özürlü devamsızlık ile sınıfta kalınır mı?

Çare bulamazsan en son benimkini yaparız. Sen çareni ara.
Söylesene ya gerçekten ben annemle beraber okula gittim zaten normalde benim 20 gün özürsüz 3 gün özürlü devamsızlığım vardı 5 günü izinli ye çevirdiler af gelmesini beklemelisiniz dediler bize müdür yardımcısı varsa bildiğin söyle annemde çok üzüldü bu duruma

Ama geleceğini etkilememesini özellikle sor. Kayıt altına girebilir. Sana heyet raporu verecekler. Tabii doktor onaylarsa.

Söylesene ya gerçekten ben annemle beraber okula gittim zaten normalde benim 20 gün özürsüz 3 gün özürlü devamsızlığım vardı 5 günü izinli ye çevirdiler af gelmesini beklemelisiniz dediler bize müdür yardımcısı varsa bildiğin söyle annemde çok üzüldü bu duruma
Atmış zaten.

Aslında öyle birşey de düşündüm ama bu seferde önceden neden gelmedigimi sorarsa ne bilim ya of niye böyle bişi var ki ya
İşte geçmiş devamsızlıkların için "bunalımdaydım" diyeceksin. En azından şansını denersin. Bir kaç saatlik iş.

Sadece ileride polis falan olmak istersen "psikolojik yetersizlik" falan gibi karşına engel olmayacak bir rapor olduğuna emin ol ve beni söylediğime pişman etme. Benim bildiğim geleceğini etkilememesi lazım.

Biz ilk önce, okul rehber hocasıyla görüşmüştük. İstersen bir görüş, öyle eyleme geç.

Geri
Yukarı