15 metre Ethernet kablosu önerisi

burk19

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Modemden bilgisayara kablo çekeceğim. 10-15 metre mesafe var. Biraz araştırdım Cat 6, Cat 7 vesaire modeller varmış. Bana önerebileceğiniz Ethernet kablosu var mıdır? Teşekkürler.

Cat 6 gayet yeterli ve iş görür fakat çok kişi bağlanıyorsa ve internetinize çok güvenmiyorsanız Cat 7 tercih edin. Ama genel olarak Cat 6 ev için en iyisidir. Versiyon ne kadar üste gittikçe o kadar iyi hız ve kullanım sunuyor kısacası.

Arkadaşlar merhaba. Modemden bilgisayara kablo çekeceğim. 10-15 metre mesafe var. Biraz araştırdım Cat 6, Cat 7 vesaire modeller varmış. Bana önerebileceğiniz Ethernet kablosu var mıdır? Teşekkürler.
Çok ucuza kaçma, kaplaması biraz kaliteli olsun, yoksa birkaç defa topla kaldır yapınca kaplaması yırtılıyor. Benimki öyle olmuştu...

CAT 6 gayet yeterli ve iş görür fakat çok kişi bağlanıyorsa ve internetinize çok güvenmiyorsanız CAT 7 tercih edin. Ama genel olarak CAT 6 ev için en iyisidir. Versiyon ne kadar üste gittikçe o kadar iyi hız ve kullanım sunuyor kısacası.

Hocam internetime güvenmiyorum. Altyapımız kötü ne yazık ki.

Bu markadan istediğini alabilirsin.
Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı