15 metre Ethernet kablosu ping çıkarır mı?

Bayramnm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben TP-LINK Tl-wn722n 150mbps Kablosuz Usb Antenli Ada | Trendyol bu cihazı aldım ama Valorant gibi oyunlarda 500 ping değer alıyorum. Modemi 2 saatlik taşıyıp Ethernet bağlıyorum düzeliyor. Ama bu sefer evin diğer kişilerine çekmiyor. Bundan dolayı 15 metrelik Ethernet kablosu alacağım. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben TP-LINK Tl-wn722n 150mbps Kablosuz Usb Antenli Ada | Trendyol bu cihazı aldım ama Valorant gibi oyunlarda 500 ping değer alıyorum. Modemi 2 saatlik taşıyıp Ethernet bağlıyorum düzeliyor. Ama bu sefer evin diğer kişilerine çekmiyor. Bundan dolayı 15 metrelik Ethernet kablosu alacağım. Hangisini önerirsiniz?

Ne çıkarmasını bekliyorsun ki? Ping servis sağlayıcı ve bağlantı hızınla bir alakalı sen Wi-Fi'den girersen kayıp çok olur kabloluya göre ayrıca serverin yurt içi veya yurt dışı olaması server yoğunluğu gibi birçokşey etki ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

edit: Bu nasıl bir thumbnaildir ya :D.

Peki hangi marka önerirsiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

edit: Bu nasıl bir thumbnaildir ya :D.
Marka önerebilir misin?
Hayır dostum, kaç metre olursa olsun ping değerin 0.001 ya artar ya azalır hiçbir alakası yok metreyle.
Marka önerebilir misin?

Geri
Yukarı