15 Temmuz Resmi Tatili Kaldıracak Kutlamalar İptal Edilecek İddiası!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam AKP'li kitleye yönelik haber, sabah akşam kanallarında yayınlayıp dursunlar. Konuyu açan kişi zaten belli. Buna gerçekten inanan var mı?

İddiayı ortaya atan muhalif birisi zaten. Ben değilim. İddia sahibi KRT ve Halk TV gibi kanallarda çalışmış bir gazeteci.

Bunu yaparsalar çok büyük tepki alırlar diyorum ben ayrıca.

Muhalefet bu kadar da saf değildir heralde.(!)

İddiayı ortaya atan muhalif birisi zaten. Ben değilim.

Bunu yaparsalar çok büyük tepki alırlar diyorum ben ayrıca.

Muhalefet bu kadar da saf değildir herhalde.(!)

15 Temmuz için böyle bir şey yaparlarsa çok büyük tepki alırlar ama muhtemelen bu olayda unutulur gider, tabii propaganda yapmayı bilen bir lider çıkıp bunu hatırlatmaz ise.

Unutmayacağız, unutturmayacağız! 😡

-Bacağın çizilmiş seni kan tutar dur sarayım
+Tamam abi, Erdoğan başımı öperken fotoğrafımı çekersin değil mi?

Ve bacağı çizilen kişi gazi ünvanı alır 😀. Demek istediğim olaylar sahte, olan yine halka oldu.

Son düzenleme:
Olay 15 Temmuzdan siyasete kaydı. Ben takip etmeyi bırakıyorum konuyu. Kavgaya döner bu olay burada. İyi akşamlar, iyi sosyaller.

- Bacağın çizilmiş seni kan tutar dur sarayım.
+Tamam ağabey, Erdoğan başımı öperken fotoğrafımı çekersin değil mi?

Ve bacağı çizilen kişi Gazi unvanı alır 😀. Olaylar sahte yani, olan yine halka oldu.
Şehitlik ve gazilik o kadar yüksek mertebelerdir ki dalga geçmek haşa, ağza almak için bile önce Bismillah demek gerekir. Milli iradenin gücünü o gecede gördük, sizin tiyatro dediğiniz yerde onlarca insan şehit oldu ve vatanını gavurlara teslim etmedi. Her şeyi alay konusu yapan, vatanı ile halkından nefret eden ve alay konusu yapan, kendileri direkt alay konusu olanlara söz anlatılmaz. Doğru yola gelmen dileği ile.

Olay 15 Temmuzdan siyasete kaydı. Ben takip etmeyi bırakıyorum konuyu. Kavgaya döner bu olay burada. İyi akşamlar, iyi sosyaller.

15 Temmuz zaten siyasi bir olay.

Seçilmiş iktidarı kanlı bir darbe ile devirmek isteyenler vardı. Diğer tarafta olaylara sessiz kalıp kahvesini içerken izleyenler vardı.

Hatta darbeye karşı çıkanları engellemeye çalışanlar sela okuyan imamları dövenler vardı!

Bunların üstüne sen 15 Temmuz'un resmi tatil olmasını iptal edecem. Ve anma törenlerini kaldıracam dersen siyasi bir tavır almış taraf seçmiş olursun. Bu tarafta ne taraf olur siz söyleyin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı