15 yaş futbol için geç mi?

valla abı tekvando gibi bi spor yapınca uzuyosun otomatik bide kucukken baslayinca esneme acma germe oldugu icin bacaklarin uzuyor 😁

abi idolum haaland ve ibrahimovic zaten 😁ibrahimovicde 190 ustu ve hem tekvando hem futbol yapiyor adam deli gibi oynuyor
İstediğin kadar esne genetik olmadan imkansız o kadar boy.Baban,deden uzun değil mi ?

Dövüş sporunda antrenmanlarla kendini geliştirirsin ama futbolda tekniğin ve zekan yoksa bir yere kadar götürür. Kariyer planını bu ikisi arasından yapacaksan dövüş sporunu öneririm. Ama tekniğine çok güveniyorsan şansını dene. Yarı prof kulüplerde de güzel paralar kazanabilirsin.

Dövüş sporunda antrenmanlarla kendini geliştirirsin ama futbolda tekniğin ve zekan yoksa bir yere kadar götürür. Kariyer planını bu ikisi arasından yapacaksan dövüş sporunu öneririm. Ama tekniğine çok güveniyorsan şansını dene. Yarı prof kulüplerde de güzel paralar kazanabilirsin.
teknik derken bacak hareketlerim fazlasiyla hizlidir calimim iyidir yani guveniyorum futbola suan gitmedigim halde gidenlerden iyi oynadigimi dusunuyorum
Boynuz kulağı geçecek demek ki.
abi dun olctum 182 misim 184 degil yanlislik olmasin hastanede ayakkabiyla olctuler 184 demisim dalginligima gelmis bide zaten 16 17 yasinda uzama durur diyolar 186 187 de dururmusum heralde cevremdekiler oyle diyor

Daha erken başlasan artısı elbet olurdu ama 15 geç sayılmaz bence. Ayrıca motivasyon konuşması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha erken başlasan artısı elbet olurdu ama 15 geç sayılmaz bence. Ayrıca motivasyon konuşması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 senelik gecmisim var zaten 2 sene futbol okuluna gittim bide 5 sene tekvando yapiyorum motivasyon icinde tesekkurler bu arada😁😁
Demek 1.84 boyun var? Fenerbahçeliler olarak seni aramızda görmekten gurur duyarız ❤╰(*°▽°*)╯
bende fenerliyim fenerin altyapi secmelerine gircem bu aradada altyapida cok iyi degil be 😔😬

Yeni konular

Geri
Yukarı