15 yaşına kadar hiç mastürbasyon yapmamak normal mi?

Normal kardesim. Zaten eger ruyalanmak problem degilse, yapmak sart degil. Ama bana kalirsa gusül al derim. Hani 15'e kadar illa ruyalanma olmasi lazim bence.

Normal kardesim. Zaten eger ruyalanmak problem degilse, yapmak sart degil. Ama bana kalirsa gusül al derim. Hani 15'e kadar illa ruyalanma olmasi lazim bence.
Boxerimde birkac kez islaklik hissetmistim ama hic bembeyaz oldugunu hatirlamiyorum.

Boxerimde birkac kez islaklik hissetmistim ama hiç bembeyaz oldugunu hatirlamiyorum.

Tamam iste bence ruyalanmissin. İslaklik varsa. Cunku bende de oyle olunca gusül aliyorum. Hiç ruya icerisinde cinsellik olmayip islaklik oluyorsa bilemem ama garantiye almak iyidir.

Değil 15 yaşında günlük rekorum 7 ama vitamin eksikliğim var şu an abartmadan yapın :/

Değil 15 yaşında günlük rekorum 7 ama vitamin eksikliğim var şu an abartmadan yapın :/

Yani rutin olarak normal değil ama hiç çekmemekte garip ama hiç çekmeyen 18 yaşına girecek arkadaşım var.

Ya hocam normali zaten yapmamak. Bizim millet çekmeyi prestijli hale getirdi ya.

Çekmeyin arkadaşlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı