15 yaşında bel ağrıları

Baguvix61

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 3 hafta önce okullar kapanmadan bir yerde işe girdim. İş ağır ve zordu, aktif olarak çelik boru vs. taşıyorduk. Eğil kalk çok oluyordu. Oradan çıktım bugün tekstile girdim ama bazı nedenlerden tartışıp çıktım (Recep İvedik gibiyim).

Bugün de hep ayakta olduğum için ağrılar arttı. Eve gelip sadece yatıyordum. Otururken birden dönüp kıtlatıyordum sırtımı. Bugün yapmaya çalıştım olmadı ve şu an döndüğümde bile nefesimi kesiyor.

15 yaşındayım. Bel fıtığı vs olur muyum? korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam burada doktor olacağını sanmıyorum en mantıklı olanı doktora gözükmek. Ve kendinize bu kadar ağır yüklemeniz bu yaşta çok tehlikeli. Özellikle bel çok önemli bir nokta yani. Doktora gidin.

Hayır gayet ciddiyim. Şüphen varsa git doktora. Gitmezsen istediğin kadar kork umurumda değil. Bu forumdakilerin doktor fobisinden bıktım yahu.

Hocam olsan bile görmeden ne anlayacaksın gözünü seviyim.

Aga sakin :DDD.

Ben stajyer hekimim, bel ağrısı belirtisi spesifik bir belirti değildir, yüzlerce hastalığın belirtisi olabilir. Kas ağrısı da olabilir, kalp yetersizliği belirtisi de. Tam teşhis koyulması için fiziki muayene ve biyokimyasal testler yapıp toplu analiz etmek gerekir. En kısa zamanda bir hekime başvurmanızı tavsiye ederim, en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı