15 yaşında bıyık çıkmaması için ne yapılmalı?

Normal tıraş makinesi ile al. Jilet hiç bulaşma. Az az çıkıyorsa cımbız ile de alabilirsin ama acıtır. Ağda var hiç denemedim hayatım boyunca ama acıtır.

Kilo alırsan yanakların şişer ve bıyıkların nispeten daha az göze çarpar. Böylece rahatsız olmazsın. Fakat zayıf olunca yüzünde ister istemez belirgin oluyor. Bu da kötü gözüküyor çoğu kişide. Haftada bir makine ile al geç. Ve ne kadar şu an kötü gözükse de ileride dönüp baktığında o kadar da kötü değilmiş diceksin. O yüzden çok kafana takma. Ha taktın mı iki çay koy. Güzel bir film ya da oyun aç oyna. Bu kadar kafana takma.
İyi günler dilerim :)
Aslında ağda denemiştim birkaç gün önce, o kadar acımadı. Sadece başka yol var mı diye sormuştum, bilim kavgasına dönüştü. Ve dediğiniz gibi iki çay koyarım haha. Gerçekten teşekkürler aradığım cevabı verdiğiniz için, size de iyi günler :)

Jilet ile al diyenlere sakın uyma. Jilet kıl olmayan yerde bile kıl çıkarır.
Keller niye kafalarını jiletlemiyorlar? Saç ekimine o kadar para veriyorlar boş yere. :D
Kıl kökü olmayan yerin üzerinden jiletle geçince hokus pokus mu oluyor?

Jilet zaten var olan kılları kalınlaştırır desen neyse de, sihirli bir şey sanırım bu jiletler.

Yeni konular

Geri
Yukarı