12 yaşında bıyık kesimi nasıl yapılmalı?

Merhaba,

14 yaşında bir abinim ve bende 12 yaşındayken bıyık kesimine başladım. Annemin ağdaları acıtsa bile pembe olan bir ağda var, kadınlar koltuk altı veyaözel yerler için vs. kullanıyor o hassas olanlar daha az acıtıyor. Bıyığın orası dümdüz oluyor ve uzun süre çıkmıyor.

Jilet yerine makine önerimdir. PowerTech'in basit bir modeli var 2 yıldır sorunsuz gidiyor. Ancak 3 haftada 1 kesmem gerekiyor.

2 yılda nasıl bir değişim oldu daha fazla çıktımı ya da eskisinden daha siyah oldu mu sence
Adam a diyorum yaşım 13 yok 20-19 diyor iyi diyorum.
Valla kanka iyi bir şey bence bizim bir beden hocası var sesi çıkmıyor derste ne dediğini anlamıyoruz hatta bir arkadaşım hocam sesinizi artırırmısınız demişti::D

2 yılda nasıl bir değişim oldu daha fazla çıktımı ya da eskisinden daha siyah oldu mu sence.

20210923_200153.jpg

Şimdi çektim.

Merhaba yaşım 12. 5 ay sonra 13 olacağım 7. sınıfım bıyığım var belirgin ve gözüküyor yani belli, sizce keseyim mi veya kesersem neyle kesebilirim? Kesersem ne kadar sürede çıkar en geç hangi yöntemle çıkar? Yardımcı olursanız çok iyi olur :)
Evinizde tıraş makinesi var ile onunla al abiciğim. Bu yaşta jilet ile tıraş olma. Bir büyüğüne danışıp ondan yardım almadan da yapma sakın.

Ayrıca bıyığından da utanma. Bütün erkekler senin yaşlarında benzer değişimler geçiriyorlar. Zamanla alışacaksın. 🙂

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1172036
Şimdi çektim dalga geçen ermenidir.
:D sen bence yüzün her yerini tras etmişsin bide fotoğraftaki sakalı falan sinek kaydı kesebiliyormusun
Ben de 1-2 tane çıktı. Gece yatarken pamuk/peçete ile sivilcelere sürüyorum öyle yatıyorum sabah çok az kalmış oluyor.
Bende çekirdek falan yemeyi bıraktım yüzüm kuru annem çıkmaz dedi ama ne olur bilemiyorum cidden çok kötü duruyorya

Yeni konular

Geri
Yukarı