15 yaşında boyum uzar mı?

Merhaba. Boyumun uzamasını istiyorum fakat ailemin boyu uzun değil. Anne 1.49 baba 1.63. Benim boy 1.73 falan. Yani en azından 1.80 olsam çok güzel olur, sizce uzar mıyım? Aranızda anne babası kısa olmasına rağmen kendisi özel bir şey yaparak veya vitamin falan tarzı kullanarak uzatmayı başaran var mı? Yaş 15 bu arada.

Bir aya 10 cm uzarsın desem ya da 10 sene sonra yarım metre olursun desem inanır mısın? Hocam artık tüm forum bunaldı bu sorulardan biz bilemeyiz hem annenizi hem babanızı geçmişsiniz düzenli uyku beslenme ve sporla daha da uzarsın tamam?

Bir aya 10 cm uzarsın desem ya da 10 sene sonra yarım metre olursun desem inanır mısın? Hocam artık tüm forum bunaldı bu sorulardan biz bilemeyiz hem annenizi hem babanızı geçmişsiniz düzenli uyku beslenme ve sporla daha da uzarsın tamam?
Bu kadar agresifliğin ne anlamı var? Sadece bir soru sordum ayrıca zaten bende biliyorum kimsenin bilmeyeceğini ama yinede insanların görüşlerini merak ettim.

Babanın boyu ortalama fazla uzun değil ama benim bildiğim erkek çocuk her türlü babasından uzun olmaz mı büyüyünce. Ondan dedim sen uzarsın diye.
Her türlü uzun olur diye bişey yok babası 190 olup kendisi 170 olan var yada tam tersi baba 170 kendisi 190 ben de babam kadarım işte 1-2 cm fark var genlere bakıyor çoğu olay ben zaten fazla istemiyorum Bi 5 cm daha uzun olmak yeticek bana.

Bu kadar agresifliğin ne anlamı var? Sadece bir soru sordum ayrıca zaten ben de biliyorum kimsenin bilmeyeceğini ama yine de insanların görüşlerini merak ettim.

Aç bak boy ile alakalı 50'den fazla konu var ve her konu açan daha uzar mıyım diye soruyor nereden bilelim, ayrıca zaten bizim bilemeyeceğimizi biliyormuşsun neyse uzatmak istemiyorum diğerlerinin görüşlerine bak.

Geri
Yukarı