15 yaşında nerede çalışılabilir?

Günlük 20 TL'den bir ayakkabıcıda, sanayide, lokantada gibi yerlerde çalış aylık 600TL senin için büyük bir para bence 3 ay çalışsan 1800TL lise başlayınca arkadaşlarla ez ya da git kendine bir telefon al.
Modern kölelik bildiğin. Günlük 20 TL ne allah aşkına? Çocuk kola çekirdek yapsa tüm para gidecek 🤣

Yevmiye zaten 80-100 TL aylık en az 1500 civarı alması lazım günlük 20 TL'ye de sen çalışırsın artık.

Adam dükkanı mı geçindirsin kirayı mı ödesin. Normal dönemde olsa evet ama artık bu illetten dolayı esnaf karnını zor doyuruyor.

(15 yaşındaki birisine şu zamanda aylık 1500 TL veren bulursanız bana da söyleyin.😁)

Adam dükkanı mı geçindirsin kirayı mı ödesin. Normal dönemde olsa evet ama artık bu illetten dolayı esnaf karnını zor doyuruyor.

(15 yaşındaki birisine şu zamanda aylık 1500 TL veren bulursanız bana da söyleyin.😁)
O esnafın bileceği iş. Yanında çalışana günlük en az 50 TL veremeyecekse kepenk indirsin.

Ben oyun oynayarak aylık 1000TL'ye yakın para kazanıyorum 16 yaşındayım. Eğer LoL Valorant CS:GO Fortnite gibi büyük çaplı oyunlarda yeteneğin varsa ve iyi oynuyorsan bilgisayar başında oyun oynayarak manyak paralar kazanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı