15 yaşında saç dökülmesi

Zeynep Aksu

Femtopat
Daha fazla  
15 yaşındayım. 1 sene öncesine kadar aşırı gür saçlarım vardı. Genetik anne babamda da gür saç var. Şu anda çok seyrek kaldı. Deprasyon ve stresten diye düşünüyorum. Bir daha çıkmazsa diye çok korkuyorum. Çıkar mı, çok mu büyüttüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişme çağında çok strese maruz kalınmamalı, aynı şekilde depresyona da. Çıkacaktır diye düşünüyorum fakat gene de takmamazlık yapmayın. Bir doktora görünmeyi de unutmayın her ihtimale karşı.

Dökülen teller aşırı incelerek dökülüyorsa yani tel kalınlığı neredeyse hiç kalmayarak dökülüyorsa muhtemelen çıkmaz. Kendimden biliyorum. Doktora git sen yine.

Saçını ilk önce 0 numaraya vur. Şampuan değiştir. Ben bioxin kullandım memnun kaldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saçını ilk önce 0 numaraya vur. Şampuan değiştir. Ben bioxin kullandım memnun kaldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İsmine bir baksana. 😃

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,8 KB · Görüntüleme: 123
Benim dayılarım ve babam kel ben saçımı 3 ayda bir 3-4 numaraya vuruyorum daha gür çıkıyor sende vur fark eder elbet.

Yaşım:16

Geri
Yukarı